Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek neye delalet eder?

Ben üniversite öğrencisiyim. Rüyamda tatilde eve gitmişim, kendi odamda bir şeyler yiyorum bir de şarap var (normalde şarap içmem), sonra abim geliyor odaya, şarabı saklasam mı saklamasam mı ilk önce bilmiyorum, sonra saklıyorum.

Ağabeyim gidince şarap şişesini dikip, şarabı içiyorum, tadını alıyorum çok güzelmiş diye şaşırıyorum ama boğazımdan geçiyor mu tam emin değilim, birden “Zeynep hayır içmemelisin” diyorum, sonra tam tüküreceğim abim yine geliyor, ağzım dolu elimde şarap şişesi ama o fark etmiyor bende tükürüyorum. Yorumlayabilir misiniz?

Rüyada şarap görmek neye yorulur?

Rüyada şarap görmek güzel vakit geçirmek ve başarıya ulaşmak, maddi anlamda rahatlamak için belki de yaşamında bazı değişiklik yapmanın faydalı olabileceğini belirtir. (çalışanlar için iş değişikliği gibi) Rüyada şarap içtiğini görmek, şarap içmek sizi kızdıran ve çok üzen bir haber aldığınıza / alacağınıza işaret eder.

Hediye olarak şarap almak veya hediye etmek az  para kazanmak fakat aşk hayatında şanslı olmak olarak yorumlanır. Şarap satın almak ise çok önemli bir tartışma yapacağınıza işaret eder. Rüyada şarap şişesi görmek bir kutlamaya veya törene katılmaya ya da tutkulu bir aşk yaşamaya işaret eder. Kırık bir şarap şişesi veya kırılmış şarap şişesi görülmesi rüya sahibinin çok istediğiniz kutlama veya bir törene bir sebeple katılamayacağını ifade eder. Şarap şişesi kırmak tutkulu bir aşkın sona ermesine işarettir.

“Rüyada Şarap Görmek” için bir yanıt

İyi günler, bu sabahki rüyamda babamı tanımadığım bir kadınla annemi aldatırken yakaladım. Sarı saçlı mavi gözlü bir Rus kadın. Babamla bir bar gibi bir yerde yemek yeyip şarap içiyorlardı, babam beni görünce yüzü kızardı utandı ama kadın hiç umursamadı, bana küfürler etti “annemden babamı boşatacağını” söyledi. Babam da “biz annenle boşandık senin haberin yok” dedi, bende “olamaz” derken öyle uyandım, anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir