Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şarap İçmek

Rüyada Şarap İçmek Ne Demektir?

Bir mekandayız. Mekan alkollü bir mekan. Ayaktayım ve gidip şarap alıyorum. 2 kadeh kırmızı şarap içtikten sonra garson gelmeyince şarap almak için kendim mutfağa gidiyorum ama orada bulunan sarışın bir çocukla nedensiz şekilde kavgaya tutuşuyorum. Ayırıyorlar. Sonra mekandan çıkıyorum, başka yerden şarap alıp mekana geleceğim ve misafirlerim ile içeceğiz. Ama kendimi daha önce hiç görmediğim bir yer olan ama rüyamda İzmir diye bildiğim bir yerde buluyorum.

Geri dönmek için yürüyorum ve oldukça dik bir rampa görüyorum. Oradan aşağı inmem gerekiyor ama hem çok dik hemde kaygandı. O yüzden rampa yolun solunda bulunan küçük basamakları kullanıyorum, basamaklara basarak iniyorum ve sarı bir taksiye biniyorum. Taksi ile gidiyorum ama oturma koltuğu yok tuhaf bir taksiydi, minderler var uzanarak oturuyorum ve ilerliyoruz. Şoför biraz efemineydi ve yolcular tarafından seviliyordu.

Sonra yolda giderken kız kardeşimi yolda görüyorum, denizden çıkmış. Dargın olduğumdan taksiyi durdurmuyorum, görmemesi için kafamı eğiyorum ama o görmüş ve taksiye arka kapıdan binip omzuma dokundu. Üzerinden mavi bikini vardı, elinde kırmızı bir bez parçası, bayrak boyutundaydı. Sonra uyanıyorum. Saygılar.

Rüyada Şarap İçtiğini Görmek Yorumu

Furkan selam. Rüyada alkollü mekan görmek kişinin vaktini iyi değerlendirmesi gerektiğini simgeler ve giden zamanın bir daha geri gelmeyeceğini belirtir. Rüyada alkollü bir mekana gitmek rüyayı gören insanın hal ve davranışlarına dikkat etmesi, kendisi ve sevdikleri için faydalı işler yapması gerektiğine işaret eder.

Rüyada şarap görmek sayfasında açıklandığı üzere rüyada şarap içtiğini görmek, kişinin kendisini kızdıran ve çok üzen bir haber aldığına / alacağına rivayet edilir. Garson gelmemesi yüzünden kendinin şarap almaya gitmesi, kavga etmesi ve diğer olaylar ise aslında senin üzecek, öfkelendirecek bu duruma kendi isteğinle, bile yol açtığını anlatmaktadır.

Rüyada gördüğün dik rampa aslında hayallerine ulaşmak için gereken güç ve kararlılığın sende var olduğunu gösterirken aynı zamanda bunun için biraz daha fazla gayret göstermek gerektiğini ifade etmektedir, bakınız rüyada rampa görmek rüya tabiri sayfası. Taksiye binmeniz ise yaşamınızda bazı kimi olayların kontrolünüz dışında ilerlediğini ve bunun sizi rahatsız ettiğini ifade etmektedir. Bu konuda rüyada taksi görmek sayfası ilginizi çekebilir. Taksinin ve şoförünün garip durumları ise kontrolünüz dışında gelişen olayların aynı zamanda sizi çok şaşırtacağını anlatmaktadır.

Rüyada kız kardeşi görmek çok iyidir ve kişinin gerçek yaşamında şansının açık olacağı, mutlu olacağı bir yaşam evresine girdiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir