Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şarap Kokusu Duymak

Rüyada şarap kokusu neye işaret eder?

iyi çalışmalar, ben 24 yaşında, erkek, bekar ve üniversite öğrencisiyim. Halen gördüğüm rüyanın etkisindeyim. Dağlık bir bir arazide küçük prefabrik evlerden birinde kalıyordum. Herşey çok güzeldi, öylesine güzeldi ki renklerin hepsi gerçek hayatla aynıydı. Ancak birgün yerde bir sürü ve çeşitli iz gördüm, etrafımdaki insanların da görüşleriyle bu izlerin yilan, çiyan ve kırkayak izleri olduğuna kanaat getirdik. Sadece bu üç hayvanın adı geçti başka hayvan adı yok. İzleri takip ettiğimizde eski sevgilim ve onun en yakın arkadaşına kadar gitti bu izler.

Bu arada ben sevgilime kavuşmayı hayal ederken, onu izlerin sonunda onu gördüm ve içim bir garip oldu, başına bir şey gelecek diye korktum. Ama hiç bir şey yapamadım. Aynı gün akşam yemeğimi yemek için eve geri döndüğümde ise içeride eski sevgilim ve arkadaşı varlardı. İçerde çok ağır bir şekilde şarap kokusu vardı. Burda ne oldu diye sorduğumda arkadaşı git sevgiline sor dedi. Eski sevgilimin yanına gittiğimde ise sarhoş gibiydi ama bütün o şarap kokusuda ondan geliyordu.

Ne oldu sana diye sorduğumda bana “Yeter artık, sensiz bu hayat çekilmiyor, ne gecem belli ne gündüzüm” diye feryat figan ediyordu bana. Rüyada dikkatimi çeken bir olay, gerçek hayattan hiç bir farkı yoktu. Kokuları hissetmem, akşam hava serinleyince üşümem ve renklerde dahil. Teşekkür eder Değerli Yorumlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim. İpuçları Aksam yemeği, çeşitli izler, çıyan, dağlık arazi, eski sevgilim, eve geri dönmek, kırkayak, koku, küçük ev, prefabrik evler, sarhoş, sarhoş gibi, üniversite öğrencisi, yılan, şarap rüya tabiri.

Rüyada şarap kokusu duymak tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda büyük bir bıkkınlık, can sıkıntısı içinde olduğunuzu, kendinizi dağlara – ormanlara – doğaya atmak, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak ihtiyacınızı simgelemektedir. Rüyada duyduğunuz kokular ise yaşamınızdaki acı, üzücü hatıraları simgelemektedir ve o anıların hala üzerinizde etkisi kaldığını ifade etmektedir. Rüyada şarap kokusu görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında maddi bakımdan rahat, başarılı ve mutlu, güzel bir yaşam sürdürmesi için geçmişin tecrübelerinden ders çıkarması veya geçmişi unutmaması gerektiğine işaret eder. Koku hakkında ayrıntılı bilgiyi rüyada koku görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Şarap Kokusu Duymak” için bir yanıt

Yolda içki içen birilerini görmek
Rüyamda ölmüş anneannemi bir tarlada gördüm, bende o tarlaya gidiyordum, yolda 3 tane adam içki içiyordu, ben onların yanından geçtim korkuyla bahçeye vardım, bahçeyi suluyordum ve anneannem de yanımdaydı, bu rüya ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir