Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sararmış Diş Görmek

Rüyada sararmış diş görmek neye işarettir?

Ben evliyim, geçen sene eşimi aldattığım bir bayan vardı; o bayanı gördüm rüyamda dişleri sapsarı idi ve ben ona dişlerini temizlesene diyordum. Yorumu nedir acaba?

Rüya unsurları: eşini aldatmak, diş sarılığı, sarı dişler, diş temizlemek.

Rüyada sararmış diş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız maalesef pek olumlu mesajlar vermemektedir. Rüyada diş görmek genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, üzüntü bildirir. Rüyada diş veya dişlerle ilgili şeyler görmek dikkatle analiz edilmelidir.

Rüyada diş kiri yahut diş kokusu görmek kötü şöhrete ve sünnete uymamaya delalet eder. Rüyada dişleri sararmış ve siyahlaşmış gören kimsenin, aile halkının yapacakları kimi çirkin hareketlerden dolayı meydana gelecek bir ayıptan dolayı rüya sahibinin yüzü kızarır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sararmış Diş Görmek” için 7 yanıt

Ruyamda esimin butun disleri sararmisti leke Leke olmus cok kiziyorum Ona temizlesene sunlari diyorum bu ne demek ki?

Rüyamda bir havuzdaydım. Sonra havuzun yanına gittim havuzun yanındayken birden, uyanıkken; bir şey yerken ağrıyan dişimin düştüğünü söylediler rüyamda sonra dişe baktım diş sapsarıymış ve uzunmuş ondan sonra diş parçalara ayrıldı. Bu neye işarettir?

ha bir de dişim düşerken hiç ağrımadı veya düştükten sonra hiç kanamadı sadece düştükten sonra dilimle oraya bakınca hafif sancıdı.

Rüyada eşinin dişlerinin sarardığını görmek
Ben rüyamda eşimin gülerken sol arka dişlerinden ikisinin olmadığını, olmayan dişler arasındaki iki küçük dişin sararmış olduğunu gördüm, bunların manası nedir?

Ben dislerimin sag kisminda yemek kalintilari oldugunu, sol kisminin ise inci gibi parladigini gordum, bir yorumlayabilir misiniz?

Merhabalar bugün rüyamda tanımadığım bi kadının evindeyim ama o benim arkadaşımmış.Ona bir misafir geliyor bende uzun etek giymişim çorap arıyorum.Bi tane deniyorum çok dar olmuyor.Sonra başka bi siyah çorap buluyorum onun tekini giymişim o arada ikinciyi giyerken arkadaşımın misafiri geliyor yanıma oturuyor.Adam paspal, hafif dişleri sarı ve esmerdi.Pek hoşlaşmıyorum.Adam bana talip oluyor hemen evlenmek istiyor.Ben itiraz ediyorum istihare falan yapalım diyorum ama adamla evlenecekmişim gibi geliyor. Rüyamı yorumlar mısınız.Bu arada gerçek hayatta eşimi kaybettim ve çocuklarım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir