Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Sararmış Nikah Defteri Görmek

Rüyada sararmış nikah defteri görmek neye delalet eder?

Merhaba, benim annem 2009 da vefat etti, bende şuan evim tadilatta olduğundan kardeşlerimde orada burada kalıyorum, usta verdiği sözü tutmadı evi geçen yıl bitirecekti bitmedi. Akşam rüyamda o evdeyiz, eski hali annemi görüyorum, birine kırgın ama kime bilmiyorum “ben İstanbul’a gidiyorum” diyor bende evimizin camında siliyor muyum tam hatırlamıyorum. Bu arada ev bahçeli, tek kat, annem öyle deyince hemen sandalyeden iniyorum “nereye gidiyon” annemin okuması yazması yoktu “kaybolursun” diyorum.

Annem çok genç ve güzel, rüyamda gülümsüyor, elinden bir kaç şey çıkarıyor “benim işimi hallederler mi sağlık sgk gibi bir şeyler” diyor, kağıtların bir kısmı yere düşüyor, onların içinde çok eski bir nüfus kağıdı, hani defter şeklinde olanlardan, birde iki yaprak şeklinde nikah defteriymiş üzerindeki isimleri hatırlamıyorum ama annemin imiş, iki tane çok güzel çocuk resmi, resmin biri benmişim kendi çocukluk resmim tanıdım ama diğeri de sarışın ben gibi kardeşimmiş, kardeşim esmer yalnız gerçekte harika bir çocuk o arada abimin hanımı “benimkinde çocukların resmi ve ismi var” diyor, nikah defteri çok eski sararmış hala annemin saklamasına hayret ediyorum, anneme “bu eski nüfus kağıdı ile işini halledemezsin bekle bende geleyim” dediğimi hatırlıyorum, sonra uyandım.

Bu arada ben bekarım, hiç evlenmedim yorumlarsanız sevinirim, yorumlarınıza yardımcı olması için kısa bilgi annemi de babamı da 1 yıl içinde kaybettim, hep onlarlaydım, annemde babamda emekli idi. Sağlıkla kalın. Yasemin’in rüyası. Rüyanın unsurları: ölmüş anneyi görmek, ölü anneyle konuşmak, ölünün gülmesi, nüfus kağıdı, nüfus cüzdanı, nihah defteri, çocuk resmi, çocukluk resmi, sararmış nikah kağıdı. 15 Eylül 2012, 10:30.

Rüyada sararmış nikah defteri görmek neye yorulur?

Yasemin merhaba, gördüğünüz rüya annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerinizi kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil etmektedir. Bakınız rahmetli anne rüya tabiri sayfası.

Rüyanızın verdiği diğer başka önemli bir mesaj ise, anılarınıza çok bağlı biri olduğunuzu göstermesidir. Anılara bağlı olmak iyidir ancak güncel hayatın şartlarına ayak uydurmak, iyiliksever, yardımseverliğini biraz da kendiniz için yapmalısınız mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir