Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sargı Bezi Görmek

Rüyada sargı bezi görmek neye delalet eder?

Rüyamda boynumun bıçakla kesildiğini görüyorum ama kimin kestiğini, neden kestiğini bilmiyorum ve o an da nerede olduğumu hatırlamıyorum. Boynumu kesiyorlar kan fışkırıyor, çok korkuyorum ölüyorum diye ama ölmüyorum, sonra ben doktora gitmek istiyorum kimse beni götürmüyor “bir şey olmaz, kendiliğinden geçer, diyorlar ve boynuma sadece sargı bezi sarıyorlar. Akabinde gerçekten de geçiyor ama izi kalıyor, dudağımın kenarını kesik görüyorum, böyle kanlar kurumuş, kahverengi bir hal almış, yara gibi duruyordu.

Sonra beyaz bir otobüse biniyorum eski ilkokul arkadaşımı görüyorum ki yaklaşık 7 yıldır gördüğüm yok onu, bana sarılıyor falan. Boynumdaki yaraya kimseyi dokundurmuyorum “yapma, dokunma, kanayacak” diye kızıyorum onlara, böyle bir rüya gördüm, ne demek olduğunu bana yorumlar mısınız ? şimdiden teşekkürler.

Rüyada sargı bezi görmek yorumu

Rüyada boynunun kesildiğini görmek bir iç hesaplaşma yaşadığını, bir konu hakkında kendini suçlama ya da bir durumdan dolayı derin bir suçluluk duygusu yaşadığını belirtirken, bunları aşmak amacıyla birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğunu göstermekte ancak beklediğin desteği alamadığını, bu sorunun çözüleceğini fakat çözümün biraz uzun süreceğini anlatmaktadır.

Rüyada sargı bezi görmek rüya sahibi kişinin geçmişte yaşadığı bazı hüsranların acısını unutmaya veya karşılaştığı zararların etkini gidermeye, işinin peşinde koşturup helal yoldan geçimini sağlamaya çalışan biri olduğunu ifade eder. Kullanılmış sargı bezi görmek ise bu ziyan veya hayal kırıklıklarının kötü etkisinin halen devam ettiğine rivayet edilir.

Rüyada otobüse bindiğini görmek bir iletişim sorunu yaşadığınıza dikkat çekmektedir. Bu önemli bir rüya olup, gerçek hayatta yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama, söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

“Rüyada Sargı Bezi Görmek” için 2 yanıt

Abim bir kedinin kolunu kesmeye calısıyordu. Kedi beyazdı ve yaralanmıştı abimi ittim kedi televizyonun arkasına geçti sonra annem babam 2. Abim ve ablam geldi, ablamla anneme sargı bezi getirmesini söyledim getirdiler sonra kedinin kolunu sardık veterinere gittik sanırım rüyam cumartesi günü gibiydi, neyse devam edeyim kedi pazar günü kendine gelmişti ev kedisi gibi olmaya başlamıştı ve her okuldan geldiğimde yanımda oturuyordu, yaşım 12, tablette olduğum için paylaşamadım lütfen cevaplayın. 12, Erkek, Çocuk, Öğrenci.

Gördüğünüz rüya ağabeyinizin bir kadından kaynaklanan bazı sorunlar yaşadığını (amiri, sevgilisi, kız arkadaşı, öğretmeni gibi) ve bu sıkıntının ailenize yansıdığını temsil edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir