Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş birini görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimi sarhoş olarak gördüm. Dün gece rüyamda intikam almak istediğim ama intikam almaktan vazgeçtiğim eski sevgilimi gördüm. Rüyamda birbirimizi ilk gördüğümüz yerde karşılaştık, arabasıyla yanımda geçti ve ertesi gün yine karşılaştık bana ” senin yüzünden ne hallere düştüm beni düşürdüğün hallere bak.! senin yüzünden içtim.! ” diye sitem ediyordu sarhoş bir halde.

Ben hiç konuşmuyordum sadece dinliyordum onu sonra birden uyandım. Bu rüyanın anlamını açıklar mısınız ?

Rüyada sarhoş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sarhoş olmak veya sarhoş olduğunu görmek rüya sahibinin uyanık hayatında yaptığı bir yanlış iş nedeniyle işlerinin alt üst olduğunu ve bu nedenle aile içinde sorun yaşamaya başladığını, işlerinin daha da kötüye gittiğini gösterir. Rüyada sarhoş birini görmek rüya sahibinin hayatında bir başkası yüzünden boşu boşuna bir sorun yaşadığını, üzüldüğünü ya da yaşayacağınızı işaret eder.

“Rüyada Sarhoş Görmek” için 3 yanıt

Rüyada arkadaşının sarhoş olduğunu görmek
Nereden başladığını bilmiyorum ama rüyamda bir arkadaşımın sarhoş olduğunu gördüm, sonra onu evine götürmek için uğraşıyordum ama hep yanlış evlere götürüyordu. Bir eve gittik 7,8 kişi u şeklinde oturmuş gayet bir aile fertleri gibi muhabbet ediyorlardı. Sonra dışarıya çıkarken diz boyunu geçmeyecek şekilde 3 köpek gördüm. Sonra bir hastahanede diş yaptırıyormuşum galiba, (normal şimdiki hayatta da yaptırıyorum) sonra ağzımdan sarı saydam bir sıvı akıyor ama tat yok, ben görüyorum onu aynaya bakarmış gibi sonra tükürüyorum. Asansöre giderken adamın kafasında dikdörtgen bir çerçevesi bir ters ayna var (mat tarafına bakıyordum yani) sonra ağzımdan değişik materyaller çıktı, rüyada düşündüm ki dişin içine falan koydular falan. Sonra asansöre bindiğimizde birden dişimden bir şey pıt diye attı ve kan diye umuyorum görmedim ama tazyikli bir şeyin fışkırdığını hissettim ve duydum. Başımda annem miydi başka bir insan mıydı çıkartamadım ama bana baktı sonra tekrar devam etti. Ben o tazyikli şeyin kan olduğunu biliyordum ama göremediğim için bir süreden sonra tam gözlerimi kapattım, tam kapamadan önce uyandım. Teşekkür ederim şimdiden.
Takma isim : Tolgabey
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : ögrenci
Ruh haliniz : lys hazırlık, yarı stress yarı normal

Merhaba,
Sayfada anlatıldığı gibi arkadaşını sarhoş olduğunu görmen bir başkası yüzünden sorun yaşadığını, üzüldüğünü ya da yaşayacağını işaret etmektedir.
Gördüğün 3 köpek bir önceki paragrafta anlatılan sıkıntıyı 3 dostunun yardım ve desteği ile aşacağını gösterirken diş yaptırdığını gördüğün bölüm sağlığına dikkat etmek gerektiğini ifade etmektedir.
Dişinden fışkıran sıvı içindeki negatif enerjiyi ayıp, huzura kavuşacağının işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir