Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Akrep Görmek

Rüyada sarı akrep neye delalet eder?

Merhaba, Rüyamda erkek kardeşimle beraber bir eski evdeyiz. Tavana bir bakıyorum küçük bir tane sarı akrep geziyor, kardeşime çekil kenarı diyorum.

Sonra akrebi kovalamaya başlıyorum. Sonra örümcek gibi ağı varmış, ağından tutup sallıyorum ve kimseye zarar vermeden atıyorum. Sonra o evden çıkıyoruz ve evi komple yıkıyoruz ve molozları da temizleniyor. Sonra temizlenen yer üzerinde yapılacak yeni yapının projesi çiziliyor. Çizime bende karışıyorum şöyle olsa daha iyi olur falan diyorum. Sonra birisi gelip o çizimlerin üstene su serpiyor biraz siliniyor ama tam silinmiyor kızıyorum. 23. 05. 2012 / 12:19 tarihinde gönderilmiş

Rüyada sarı akrep görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, korunan bir insan olduğunuzu simgelemektedir. Korunduğuna inanıp, bu tertemiz kalbinizin kirlenmesine izin vermediğiniz sürece hayatta tüm işlerinizin yolunda gideceğinize emin olabilirsiniz.

Akrebi etkisiz hale getirmeniz ( üstelik öldürmeden ) yaşamınız boyunca tüm tehlikelerin üstesinden geleceğinize, eski evi yıkmanız tüm negatif, kötü duygulardan uzak durmaya, yeni proje ise aydınlık günlerinize işarettir. Ancak yaşamın bir gerçeği olarak hayatınızda daima size zarar vermek isteyecek, kıskanacak birileri olacak fakat size zarar veremeyeceklerdi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada akrep görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sarı Akrep Görmek” için 12 yanıt

rüyamda beyaz akrep gördüm. Sadece bir duvar veya kolonun üzerindeydi. Öldürmeye çalıştım ama yılan gibi sesler çıkartarak kaçtı. Hiçbir yerimi sokmadı veya bir temas yaşamadım.

ben rüyamda kırmızı küçük akrepler gördüm. ancak bir şey yapmadılar. bahçe gibi bir yerdeydik ve bir eve girip çıktıktan sonra gitmişlerdi.

rüyamda sarı akrep gördüm, akrepten korkmuyorum vuruyorum ölmüyor kaçıyor sonra benim evde besledim muhabet kuşumu görüyorum rüyamda akrebi o öldürmeye çalışıyor sonra akrep onu sokuyor oda ölüyor kuşumun yanında saksıda çiçeklerim var onlarda soluyorlar bir anda rüyamı yorumlarsanız sevinirim tşkler

sarı kırmızı akrepler öldürmeye calışıyorum oğlum gösteriyor ama kayboluyorlar, vuruyorum terlikle sarı su oluyorlar sümük gibi oluyorlar odanın duvarlarnda

Rüyada sarı akrep öldürmek
Merhabalar. Rüyayı yeni gördüm ve endişelerim var. Kız arkadaşım bana yatmam için battaniye getiriyor, battaniyeyi açarken içinden sarı bir akrep düşüyor, kız arkadaşım önce bana inanmıyor, şaka olduğunu sanıyor, akrebi görünce çığlık atıyor ve kapının önüne yığılıyor, ben “uzaklaş” diye bağırıyorum gitmiyor, sonra akrep ona doğru gidiyor, bense onu ayağından sürüyüm dışarı çıkartıyorum, sonra elime bir tornavida geçiyor ve onun arka kısmıyla akrebi öldürüyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada battaniye görmek Sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını sembolize eder. Gerçek yaşamınızda çevrenizdeki tehlikelerden korunma yolu aradığınızı simgeler.
Rüyada akrep, akrepler görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza işaret eder.
Akrep öldürmek, akrep öldürdüğünü görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret olabilir.

Merhaba, rüyamdan odadayken bir su döküyoruz, kanepenin altından hardal sarısı bit akrep suya kapılıp geliyor, ayağa kalkıyorum öldürmek için, ayağimın üstüne çıkıyor soktuğunu anlamıyorum, hissetmiyorum da öldürüyorum. Bir süre sonra ayağımın o kısmı şişiyor, yani sokmuş ama sonradan fark ediyorum. Ne anlama geliyor bu. Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda şu an yaşadığımız evin oturma odasında önce kanatlı bir böcek yakalamaya çalışıyoruz ama olmuyor. Sonra tekrar odaya geldiğimde bir akrep bir örümceği yanyana yürüyerek koltuğun arkasına doğru giderken görüyorum ve gözden kayboluyorlar. Kanatlı böceği annem öldürüyor. Koltuğun diğer tarafından çıkarlarken akreple örümceği de öldürmeye çalışıyor ama akrebi öldüremiyor. Rüyam bu kadar. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Merhaba ruyamda bir tane sarı akrebin bogazima yapistigini gordum, sonra kosarak annemin yanina gittim, oda akrebe kolonya sıktı, akrep ikiye bolundu, bu ne anlama gelir nolur yorumlayin.

Rüyamda küçük sarı bir akrep görüyorum, zararsız olduğunu düşünüp elime alıyorum, bakmaya çalışıyorum. Sonra bir anda sol kolumun üzerinde görüyorum, kıyafetimin dışından sanki bir örümcek gibi ısırıyor ama beni soktuğunu anlayıp öldürmeden çekip alıp atıyorum, fakat sol koluma baktığımda zehir gibi siyah bir şeyin hızla yayıldığını görüyorum, ürperip bir anda uyanıyorum. Rüyamın anlamını veya yorumunu varsa detaylı olarak iletirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba, rüyamda annem ve küçük kardeşime zombi gibi bir insan saldırıyor bende bıçakla onu öldürüyorum, öldürürkende annem beni tutmaya çalışıyor, elimde ufak bir yaradan zombinin kanı kanıma karışıyor zehirleniyorum. Birden bir dere yatağında buluyorum kendimi, dere yatağında suyun içinden geçerken sarı bir akrep beni iki kez sokuyor, onun zehri bana panzehir olup hayat veriyor, o arada zaten uyanıyorum, saat sabah 05:30 sıralarında yorumlamanızı rica ederim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir