Rüyada Sarı Çizgili Yılanlar

Rüyada sarı çizgili yılanlar neye işarettir?

Evli ve iki çocuk annesiyim. Rüyamda annemlerin evindeyim. Avlu duvarına asılı kalmış iki tane sarı çizgili yılan görüyorum. Her ikisi de yarıya kadar birbirini yutmuş çember şeklinde asılı kalmışlar. Gözleri açılmış şaşkın ve şoktalar. Onları bir sopayla tutup dışarı atmak üzereyken duvarın dış tarafında babamın olduğunu fark ediyorum. Sessizce uzaklaşmasını bekliyorum. Babam biraz uzaklaşınca duvarın üzerinden yılanları dışarı atıyorum. Babama seslenip yılanları attığımı uzaklaşmasını söylüyorum, bir yandan da korkuyorum babama saldırırlarsa diye.

Yılanları attığım yerde bir bakkal var oraya girip saklanmalarından birilerine zarar vermelerinden endişe ediyorum . Çıkıp bakıyorum, hala birbirlerini yutmuş haldeler. Derilerinin altında kanama var dışarı akmıyor. dışarıdan belli oluyor. 5 gün kadar önce de rüyamda Kuran sayfalarını açtığımı okuduğumu gördüm . Hangi ayet hatırlamıyorum, selamlar, teşekkürler.

Rüyada sarı çizgili yılanlar görmek neye yorulur?

Rüyada Sarı yılan sağlık sorunlarını işaret eder. Sarı yılanların birbirlerini yutmaya çalışması sizin sağlık sorunuyla olan mücadelenizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kuran görmek bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüya olan Kuran görmek Tanrı tarafından korunduğunun işaretidir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir