Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Elbise Görmek

Rüyada sarı elbise görmek neye tabir edilir?

Ben bir kız öğrenciyim. Rüyamda balo için arkadaşımla kıyafet almaya gidiyordum. Bir moda evine girdik. Kadın bize elbiseleri gösterdi . sadece 2 tane sarı renkli elbise gördüm. biri uzun biri kısaydı. sonra birden bire bir apartmanda kendimizi buldum. Ondan sonra bir odaya kilitli kalmıştık. Tam kaçıyordum ki bizim okuldan olan bir erkeği bizi kurtarmak için geldiğini gördüm . onun omzuna başımı yasladım. 16 Mart 2010, 22:53

Rüyada sarı elbise görmek yorumu

Sinem merhaba, gördüğünüz rüya sosyal ilişkilerinizde kimi sorunlar yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu sorun iletişimde zorluk yaşamak veya başkaları tarafından istediğiniz ölçüde beğenilmemek olabilir.

“Rüyada Sarı Elbise Görmek” için 4 yanıt

Rüyada sarı elbise giymek
Merhaba, rüyamda dışarı çıkmak için üstünü giyiniyorum. Önce kışlık sarı bir elbise giyiyorum sonra üstüne beyaz yazlık bir hırka giyiyorum. Ama ayna baktığımda galiba olmadı bu bir şeyler ters oldu diyorum. Bir kız arkadaşım var o an yanımda ona soruyorum oldu mu bu diye. Yok olmadı diyor. Bende öyle düşünmüştüm çıkaralım diyorum.
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, sakin.

Ella merhaba,
Rüyada sarı renk hastalık simgesi olup aynı zamanda yorgunluk, güçsüzlük ifade eder. Senin önce yaz gününde kışlık sarı elbise giymen sonra olmadığını fark edip çıkarman, uyanık hayatında seni yoracak, sıkıntıya sokacak bir durumu kolayca atlattığını temsil etmektedir.

Merhabalar, rüyamda özel bir gün için -sanırım bayram tarzı bir şey- annem bana sarı bir takım elbise almış, yalnız çoraplarım ve rugan ayakkabılarım da sarı tamamen sapsarı, ilk başta beğenmiyorum bu yakışmaz bana diye fakat giyinince üstüme tam oturuyor ve hoş duruyor aynaya bir kaç kez baktıktan sonra ceketim çok hoş bir bordo rengini alıyor ve daha hoş bir görüntüm oluyor ceketin yaka yerleri de kadife ve daha koyu mor. Sonrasında ayakkabılarım ayağımdan çıktı ve tekrar giyip uyandım. Ayrıca aynaya baktığımda şu anki halimden daha iri bi yapıda gördüm kendimi özellikle bordo ceketli halimle aynaya baktığımda. Yorum için şimdiden teşekkürler.
Yaş: 21, Medeni hali:Bekar, İş:Öğrenci, İçinde bulunduğu ruh hali: bunalmış

Edanur selam, rüyalarda sarı renk iyi değildir ve rüyayı gören hakkında yorgunluk, güçsüzlük veya hastalık işaretidir, bakını renklerin rüyada anlamı sayfası. Ancak ceketinin renginin değişmesi bu olumsuz durumların son bulacağını, işlerin yoluna gireceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir