Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Işık Görmek

Rüyada sarı ışık görmek anlamı nedir?

Rüyamda 4 tane beyaz güvercin gördüm. güvercinler bir yerde duruyorlardı. Arka tarafta apartmanlar vardı, birkaçında sarı ışık yanıyordu pencerelerde. Bizim durduğumuz yer apartmanların önünde park yeri olur, hani arabalar daha fazla ilerlemesin diye demir çubukları koyarlar ya, öyleydi. Güvercinler de orada duruyordu. Sonra iki tanesi düştü öldü, iki tanesi kaldı, duruyorlardı öyle. Ben yanlarındaydım ama ortam karanlıktı, akşam ya da geceydi. Kış gibiydi çünkü yerler ıslaktı, hafif çamur vardı.

Daha sonra yengeme fal baktırıyorum, kahveyi içiyorum, dibi gelmiş, telvesi biraz geldi ağzıma, iğrendim gibi oldum, acıydı, şekersiz içiyordum kahveyi. Yengem falıma bakmaya başladığında ise bana “4 tane beyaz güvercin var ama bunlardan iki tanesi düşüp ölmüş değil mi” dedi. Ben çok şaşırdım, “yenge nasıl bildin yahu” dedim. “ee burada çıkmış” dedi, başka da bir şey demedi, bakmadı fincana, bana verdi, daha sonra uyandım. Tüm bunların manası nedir.

Takma isim :nightanday
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :ne sıkıntılı ne mutlu

Rüyada sarı ışık görmek yorumu

Merhaba, rüyanızda 4 adet beyaz güvercin görmüş olmanız reel hayatta size sevineceğiniz dört tane güzel haberin geleceğini işaret etmektedir. Bu haberlerden iki tanesinin aslında beklediğiniz haber olmadığını sonra anlayacaksınız, diğer iki haber ise sizi gerçekten çok sevindirecek.

Rüyada sarı ışık görmek sağlığa, sağlık sorunlarına dikkat çeker, kişinin aydınlığa ve başarıya kavuşmasını zorlaştıran bir şeyler olduğunu gösterir. Rüyada fal baktırmak hayırlı değildir, ileride başınızı ağrıtacak bir maceralı işe girmemek gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Sarı Işık Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir