Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Kavun Görmek

Rüyada sarı kavun görmek neye çıkar?

Merhabalar, benim eşim 31 yaşında ve 10 aydır sinir sistemi felci geçiriyor, şu anki durumu evde bakıma muhtaç şeklinde.

Ben ve kardeşim bakıyoruz eşime, kardeşim bugün sabah saat 5 ten sonra rüyasında eşimin aynı yatakta hasta haliyle görüyor ve eşimin elinde sarı ve hafif yarık bir şekilde kavun olduğunu söylüyor. Eşim birden iyileşiyor ve kavunu mahallemizde komşumuz olan bir emine teyze oluyormuş (gerçekte böyle birisi var mı mahallede bilmiyoruz) kavunu komşulara ikram etmeye gidiyor. Bu rüyanın yorumlayabilir misiniz? Saygılarımla.

Rüyada sarı kavun görmek tabiri

Merhaba, rüyalar genellikle gören kişiye göre yorumlanır, elbette görülen kişi hakkında da bilgi verebilir. Rüya kardeşiniz açısından ele alırsak, rüyada kavun görmek kötü sağlık haberi veya iş fırsatları konusunda talihsizlik ifade eder. Kavunun olgunlaşmış – sarı olması ise hayatınızda önemli bir değişiklik olacağına işaret eder.

Bunun açıklaması şu; zaten yengesinin sağlık durumu gözünün önünde ve kötü sağlık haberi, ancak bir şeyler olacak ve kardeşinizin hayatında iyi gelişmeler yaşanacak ki bu rüyanın devamında gizli.

Rüyaya eşiniz açısından bakıldığında Rüyada şifa görmek, iyileştiğini görmek fiziksel veya duygusal iyileşme arzunuzu gösterir. Yaşam şartlarınızı düzeltmek için güç ihtiyacınızı simgeler ve bu güç Yüce Allah’ın gücüdür. Buradan dualarınızı eksik etmeyip, Allah!a sığınıp, ondan yardım istemenizin önemine işaret ediliyor ve sonunda şifaya kavuşacağınızı ifade ediyor. Rüyanın unsurları: hasta, iyileşme, yarık kavun, kavun ikram etmek.

“Rüyada Sarı Kavun Görmek” için 3 yanıt

rüya yorumunuz için teşekkür ederim. Şifa herzaman Allah tan kullar doktorlar ilaçlar vesile bu durumlarda bilinç altımız çok etkiliyor. oyüzden sizden yorum almak istedim.tşk ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir