Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Kertenkele Görmek

Rüyada sarı kertenkele görmek ne demek?

Rüyamda annem, çimlere uzanmış, kolunu başının altına yastık yapıp, ağzı yarım açık şekilde uyurken sarımtrak renklerde bir kertenkelenin annemin ağzının içine girmek istediğini, annemin birden uyanıp kuyruğundan, tutup ağzından çıkarıp, kertenkeleyi fırlattığını ve tiksinip ağzını sildiğini gördüm.

Bunun anlamı nedir? 18. 02. 2010 / 22:03 tarihinde gönderilmiş. Rüya temaları kertenkele, çimlere uzanmak, sarımtrak renk, kertenkelinin ağıza girmesi, kertenkele kuyruğu

Rüyada sarı kertenkele görmek neye yorulur?

Rüyada kertenkele görmek, üzüntü, fitne olarak yorumlanır. Sarı renk hastalık veya sağlık sorunu sembolüdür. Buradan yola çıkılarak annenizin bir fitneden kurtulduğu, bir üzüntüden kurtulduğu anlamı çıkabilir.

“Rüyada Sarı Kertenkele Görmek” için 5 yanıt

Rüyada kertenkele görmek
Merhaba, ben evimizin içinde siyah uzun bir kertenkele gördüm, kertenkele kızımın yatağının içindeydi ve ben panikleyerek bağırınca kertenkele gitti sizce bu rüya ne anlama geliyor?
Evde olduğu için tüm aileye mi zarar gelecek? yoksa kızımın yatağında gördüğüm için ona mı bir şeyler olacak?
Cevabınızı bekliyorum.

Rüyada kertenkele görmek üzüntünün habercisi, gammaz bir fitneci olarak tabir edilir.
Bağırdığınızda kertenkelenin gitmesi, bu üzüntünün etkisinin hemen geçeceğini temsil etmektedir.

Rüyada kertenkele ısırması neye işarettir
Rüyamda altın sarısı küçük bir kertenkele kolumu ısırıyor, parmağımı ısırıyor. Tam kurtuluyorum tekrar bir şekilde beni bulup ısırıyor.
Sonra bana birisi büyü olabileceğini söylüyor. Otobüste evde okulda her yerde sarı kertenkele beni bulup ısırıyor. Acı hissetmiyorum ama.
Lütfen söyler misiniz? rüyada kertenkele ısırması ne demektir? Yorumunuz için şimdiden sağ olun. Aslı

Rüyada kertenkele görmek üzüntünün habercisi, gammaz bir fitneci olarak tabir edilir. Sizi ısırması ve sürekli takip etmesi gerçek hayatınızda bu fitneci kişinin sürekli rahatsız ettiğini göstermekte. Rüyada kertenkele ısırması, bir kertenkelenin ısırdığını görmek, uyanık hayatınızda dikkatli olmazsanız birinden ciddi bir zarar göreceğinize işaret eder. Bir tehlikeyi haber vermeye yorulur. Rüyada kendine büyü yapıldığını gördüyseniz bu ibadetinde bir eksiklik işaret ederken kendine büyü yapılması aynı zamanda haram, hile, fesat, gıybet ve kem gözlere karşı uyanık olmanız gerektiğini, kimseye fırsat ve sırlarını vermemek, Allah’a sığınıp dualarını eksik etmeyip, bu kötülüklerden kendisini korumasını dilemesi gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyamda sarı bir kertenkele bana doğru hızlıca geliyor sonra onu öldürmeye çalışıyorum.ilk öldü sanıyorum fakat birden duvara tırmanmasıyla üzerime atlaması bir oluyor. Çekiyorum çekiyorum çıkmıyor. Üzerime öyle bir yapışmış ki artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir