Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş neye işaret eder?

Abicim ben bir rüya gördüm fakat karışık ve çok merak etmekteyim,  rüyam 2 boyutluydu ikisi de bir birine yakın rüyalar ama farklı. Rüyamda kendi evimin bahçesinde bu zamana kadar hiç görmediğim bir sarı kuş gördüm, güvercinden biraz daha küçük ve sarı resmen parlıyordu. Bu kuşu çok sevdim ve daha önce limon ağacımız var bizim ben oraya yuva yapmıştım, kuş yuvası gerçekten yaptım ve rüyamda onuda gördüm. Bu kuşu buraya çıkartalım dedim ve birden karşı komşum Nihat abi geldi “bu kuş orada olmaz” dedi ve tam kapıdan çıktı, kuşa baktım birden sarı kuş sarı büyük bir köpeğe dönüştü ve birden elimi ısırdı.

Bağırdım, acısını hissettim fakat bağırma feryat değildi “Nihat abi elimi ısırdı” diye seslendim ve acıya da dayanıyordum, Nihat abi geldi “köpeğin kulağını çek kulağını” dedi, ben yapamadım ve Nihat abi çekti, köpek elimi bıraktı ve elimde ısırık diş izi değil de kızarmış olarak gördüm ve bir başka rüyaya geçtim aniden.

Oda şöyle bunda 2 sene önce lise arkadaşım vardı ve bunla aramız bozuldu küstük şimdi konuşuyoruz ama telefonla ve çok az o benle gene eskisi gibi olmak istiyor ama ben güvenmiyorum açıkçası yani bir selam sabah var bu arkadaş askerde şuan beni arıyor fakat cevap veremedim bir çok kez ve ben rüyamın 2 inci boyutunda bu arkadaşımı gördüm ve şöyle

 

Rüyada sarı kuş görmek yorumu

Rüyada sarı kuş görmek mali işlerde iyi şansınız devam ettikçe gönül işlerininde iyi gideceğini simgeler. Bir ölü, yaralı veya hasta sarı kuş görmek işlerin felaket derecesinde kötü gideceğini ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar hakkında ilgili terimlerin anlamını sitede arama yaparak bulabilirsiniz.

“Rüyada Sarı Kuş Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyamda altın bir kafes içerisinde sarı renkli, küçük, sağlıklı bir kuşun bana sevdiğim erkek tarafından hediye edildiğini gördüm. Hayırlı yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir