Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Kuş Yakalamak

Rüyada sarı kuş yakaladığını görmek neye çıkar?

Merhabalar, o kadar araştirmama rağmen bulamadiğim ve çok etkisinde kaldiğim için sizden acil cevap rica ediyorum. Benim rüyamda sarı kuş uçmaya başladı, elime bir kafes aldım, evimizin camları açıktı tam yakalayacakken sağ gözüme kondu, bir ayağını gözümün içine soktu, o ara tekrar uçtu ben onu yakalayarak kafese koydum ve kapağını kapattım.

Sonra aynaya baktım gözüm kayıyordu ve göz kapağım şişmiş olarak gördüm. Nihayetinde kafesteki kuşun bana baktığını ve çok sevimli olduğu gördüm ve sonrası uyandım. Mümkünse adminden rüyamin anlamini yazmasini rica ediyorum. Erol’un rüyası. Rüyanın ana unsurları: sarı kuş, kuş yakalamak, kuş kafesi, sağ göz, göz kayması, göz kapağı, sevimli kuş. 08 Eylül Ağustos 2012, 00:44

Rüyada sarı kuş yakalamak nasıl yorumlanır

Erol merhaba, bu ilginç rüyanız için teşekkür ederim ancak size sitemim var.

Bu sitede dostlarımızla bilgi alışveriş yapmak, yeni dostlar edinmek, çok uzun vadede ( ülkemizin o ekonomik refaha erişmesine ömrümüz yeterse batı ülkelerindeki gibi ) profesyonel rüya çözümlemesi yaparak para kazanmak amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Bunları yaparken sizlerden kimi küçük ricalarımız var. Sayfamıza yazmışız:

* Düzgün Türkçe kullanılmayan yazıları yayınlamıyoruz. Lütfen büyük harfleri sadece gerekli yerlerde kullanın.
* Buradan yazılan mesajların cevaplanması zaman alabilir. Hızlı yanıt almak için ruyalarınızı rüya @ ruyabul. com adresine gönderiniz.
* Uygun kategoriye yazılmamış yazılar, taşınabilir, düzenlenebilir ya da silinebilir

Mesajınızı hatırlıyorsunuz kelimelerden yarısından fazlası sadece büyük harf idi, kelimelerin büyük kısmı hatalı yazılmıştı ve site üzerinden gönderilen mesajların cevaplanmasının geç olduğu belirtilmesine karşılık, büyük harflerle hemen yorumlanmasını rica ediyordunuz?

Sadece rüyanızdaki sevimli kuşun hatırına mesajınızı düzenleyip, burada yayınlıyorum ve cevaplıyorum.

* Rüyada sarı kuş görmek mali işlerde iyi şansınız devam ettikçe gönül işlerinizin de iyi gideceğini simgeler.
* Kuş yakalamak, gerçek hayatınızda yaptığınız bir iş nedeniyle kendi kendinize hayallerinizi, umutlarınızı azalttığınız manasını taşır.
* Rüyada kafes görmek veya kafesle ilgili rüyalar iyiye yorumlanmaz. Rüyadaki kafesler, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir
* Kafeste bir kuş görmek duygularınızı açıklamakta sınırlandığınız ve özgürlüğünüzü kaybettiğiniz anlamına gelir. Kendinizi ruhsal olarak hüsrana uğramış hissedebilirsiniz. Bu rüya kendinizi kafesteki bir kuş gibi hissettiğinizi göstermektedir.
* Sağ Göz görmek, Güneşi temsil eder.
* Gözlerini yaralı olduğunu görmek, Samimiyet duygularından kaçınmayı, Ret etmeyi, Olaylara karşı gözünüzü kapattığınızı ve gerçekleri görmezden geldiğinizi ifade eder.

Hakkınızda hiç bir bilgimiz olmadığı için isabetli yorum yapmamız zor. Yukarıdaki bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak rüyanın verdiği mesajı kendiniz tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Sarı Kuş Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyamda yolda bir muhabbet kuşu gördüm, onu yakalamaya çalışıyordum fakat büyük bir yılan ve büyük bir kuş onu yakalamaya çalışıyordu. Arkasından gizlice yaklaşıyorlardı. Bu ne anlama geliyor? Teşekkürler

Meraba ben rüyamda bir kuşu ve tam olarak hatırlamıyorum ama civciv de olabilirdi onu iki kanadindan yakalamışlar bir ipe yapıştırmışlardı ve ben de onu kurtarıyordum o sıra beni sevmeye başlıyordu.Aynı gece bi rüya daha görüyorum tatile gidiyoruz havuza girecekken havuz suyunun yeşil bulanık ve kirli olduğunu görüyorum ben yüzmek istemiyor temizlemelerini istiyorum ama herkes yüzüyor o havuzda sonradan temizliyorlar mavi berrak bir hsvuzda rahatça yüzmeye başlıyorum ama havuzun kenarlarında engeller vardı kenarlarına gidemiyordum düz bir şekilde yüzüyordum. Rüyamın yorumu için şimdiden teşk.ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir