Rüyada Sarı Saçlı Bir Kız Çocuğu Görmek

Rüyada sarı saçlı bir kız çocuğu görmek nedir?

Rüyada sarı saçlı kız çocuğu görmekMerhaba şu sıralarda olan endişelerimden midir nedir bilmiyorum bu gece rüyamda kendimi bir sınıfta sınav olacakken gördüm ama sınav olmadım. Sınıfta tanıdığım iki kadın vardı ve bunların çocukları. Biri yanımda oturuyordu 2 yaşlarında sarı saçlı bir kızı vardı. Diğeri de önümde oturuyordu ve aynı yaşta sarışın bir oğlu vardı. Oğlan çocuğunu kucağıma verdim ama annesine gitmek istedi bende annesine verdim kız çocuğunu sevmeye devam ettim.

Sonra sınıftan çıktım minibüs beklemek için tenha bir yere gittim. Orada iki tane adam vardı ikisi de esmerdi. Genç olandan korktum, adamda anladı bunu ve adamın düşüncelerini duymaya başladım. Adam düşüncelerinde korktuğumu anladığını belirterek beni korkutmak hoşuna gittiğini belirtiyordu. Minibüse bindim adam omuzlarımdan tutarak “sen gel benim yanıma otur” dedi, bende onu silkeledim iki arkasındaki koltuğa oturdum. Oturduğum koltuk minibüsteki en iyi koltuktu çünkü diğerleri yırtık ve süngerleri görünüyordu. Koltuklar siyah deridendi. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.

Takma isim : misina_olta
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : karmaşık, korkulu.
Anahtar kelime : bebek, minibüse binmek, sarışın çocuk, sarı saçlı çocuklar, korkmak, koltuk, sınıf, sınav, çocuklu kadın.

Rüyada sarı saçlı bir kız çocuğu görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, sahip olduğunuz değerler ve içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmaktadır. Rüyada sınıf görmek, okul sınıfı kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir.

Rüyada sınava gireceğini görmek genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Bu rüya aynı zamanda bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtebilir. Ancak sınava girmemeniz bu endişelerin yersiz olduğuna işaret etmektedir.

Çocuk görmüş olmanız umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğinizi, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

Rüyanızın en ilginç yanı gördüğünüz sarı saçlı bir kız çocuğu ve sarışın erkek çocuğu olup, bunlar, hayatı dolu dolu yaşamanız için daha yapmanız gereken çok şey olduğunu, daha atik, daha çalışkan olmanız gerektiğini işaret eder.

Son bölümde koltukları yırtık minibüs içinde olanlar, yaşadığınız kimi gizli korkular ya da endişeler ile yüzleşip, onların duygu ve düşüncelerinizi olumsuz etkilemesine izin vermemek gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir