Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Saçlı Erkek Bebek Görmek

Rüyada sarı saçlı erkek bebek görmek neye işarettir?

Rüyamda sarı bir erkek bebeğimiz oluyor. Rüyamda sözlüm ile benim sarı saçlı bir erkek bebeğimiz oluyormuş, onunla havuza gidiyoruz, bebeği suda yüzdürüyoruz. Sonra eve çıkıyoruz, sözlümün annesi bebeğin sarı saçlarını tarıyor, dümdüz bebeğin saçları şaşırıyorum çünkü kayın validem bana hep soğuktur bebeğimle ilgilendiği için. işin en etkileyici yanı bebek çok tatlı sarı dümdüz saçlı erkek bebek yatağın üstünde, kayın validem açık renkli çok dişli bir tarakla ıslak olan bebeğin saçını tarıyor. Bu rüyanın tabiri ne demektir. TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN YORUM İÇİN.

Rüyada sarı saçlı erkek bebek görmek nasıl yorumlanır?

Evlilik öncesi rüyada bebek, bebekler görmek her genç kızın sık sık gördüğü rüyadır ve evlilik, yeni bir yaşam öncesi heyecan, tedirginlik, endişe ve korkuları temsil eder ve bu gayet normaldir.

Rüyada sarı saç, sarı saçlı biri veya sarışın birini görmek hayattan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret eder. İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza baktığını gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Rüyada yüzmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelir. Saç taramak dost kazanmaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sarı Saçlı Erkek Bebek Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda tanımadığım bir bebek görüyorum ama çok tatlı seviyorum kucağıma alıyorum ama oo bebek 1,2 yaşlarında bana orası ameliyatlı diyor..Kucağımdan indiriyorum konuşuyoruz ama sarı saçlı böle beyaz tenli bir erkek bebek

ya tesadüfe bakar mısınız bende sarı saçlı, mavi gözlü bir oğlan çocuk gördüm, böyle tombul filan, bayağı sevdim çocuğu, çocukta benden ayrılmak istemiyorduç oyun falan oynadık ama çocuğun adı da yusuftu ayrıca

Hayırlı Günler. Rüyamı anlatmadan önce şunu belirtmek istiyorum. Sevdiğim adam Türk değil, yabancı. Ben rüyamda karanlık bir odadaydım. Sanırım camın önünde sevdiğim adam ve sarışın bir erkek çocuğu oturuyordu. Sevdiğim adam bana bakarak ve de gülümseyerek İngilizce bir şeyler söylüyordu. Ben ise ona gülümsemiyordum, mutlu olduğumu belli etmeyerek şaka yapıyordum.

Ama sonra sevdiğim adamın sözlerini tekrar ediyordum. Hepsini gözlerinin içine bakarak ve gülümseyerek tekrar etmiştim. Hemen sonra da o sarışın erkek çocuğunun yanağından öptüm. Ve sevdiğim adamın gözlerine bakarak keşke bizim de böyle bir çocuğumuz olsa dedim. Sanırım sonra üçümüz sarılıyorduk. Rüya böyleydi.

Ben bu rüyada sevdiğim adama çok anlamlı bakıyordum. O bakışlar çok etkiledi beni. Ayrıca çocuğu da çok şefkatli öpmüştüm. Her şey çok gerçekciydi. Şimdiden çok teşekkürler.

Meva selam, görmüş olduğun rüya kişinin gerçek hayatında kafasını taktığı bir konunun uykudaki yansıması olan birinci tür bir rüyadır ve bu tür rüyalar yorumlanmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir