Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Saçlı Mavi Gözlü Sevgili

Rüyada sarı saçlı mavi gözlü sevgili neye işaret eder?

Ben 15 yaşındayım, kızım. Annem rüyasında benim sarı saçlı mavi gözlü bir sevgilim olduğunu, annemin balkon gibi bir yerde oturduğunu ve sevgilimin annemi gördüğünde onun yanına gittiğini yanına oturduğunu ve büyükçe bir karpuz getirdiğini görmüş. Bu ne anlama geliyor ?

Rüya temaları sarı saçlı, mavi gözlü, sevgilisi olmak, balkonda durmak, büyük karpuz, karpuz getirmek

Rüyada sarı saçlı mavi gözlü sevgili görmek neye yorulur?

Rüyada sarı saç hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Mavi gözler ise tehlike, dikkat anlamındadır. Kızının sevgilisi olduğunu görmek onun gelişimini temsil eder, onun artık büyüdüğünü gösterir.

Rüyada balkonda oturmak karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder. Bakınız balkon rüya tabiri sayfası.

Rüyada karpuz görmek genellikle kişinin iç dünyası, gönül ilişkileri hakkında bilgi verir. Onun karpuz getirmesi huzurlu bir ilişkiye işarettir.

“Rüyada Sarı Saçlı Mavi Gözlü Sevgili” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının mavi gözlü olduğunu görmek
Rüyada gözleri mavi olmayan bir arkadaşımın gözlerini mavi gördüm. Rüyamı anlatayım: Arkadaşlarımla okulda oturmuş konuşuyorduk. Konuştuğum arkadaşım bana bakmıyordu. Ama sonradan bir şey söylerken bana baktı ve gözleri mavi renkti ve göz bebekleri küçüktü. Arkadaşımı öyle görünce rüyamda tövbe bismillah diye bir tepki verdim. Bu rüyamın bir anlamı var mı?

Olduğundan farklı renkte göz görmek, Gerçekleri inkar edecek bir kimse ile karşılaşmayı işaret eder.
Mavi göz konusunda mavi göz sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir