Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Saçlı Ve Renkli Gözlü Olduğunu Görmek

Rüyada sarı saçlı ve renkli gözlü olmak neye çıkar?

Bugün bir rüya gördüm rüya da yanımda bir arkadaş var yanımda kim olduğunu görmüyorum. Ama arkadaş diyor “saçların çok güzel olmuş” diyor. O sırada aynaya bakıyorum; bir bakıyorum sanki aynadaki ben değilim. Normalde siyah saçlı kahverengi gözlüyüm ama aynada gördüğüm “ben” ise sarı saçlı renkli gözlü biri oluyorum. Ve arkadaşa diyorum ki” ben bu aralar çok zeytinyağı, badem ve ceviz yiyorum o yüzden saçımın renkli ve gözümün rengi canlılıktan bu hale gelmiştir” diyorum ve sonra uyanıyorum.

Rüya tabirlerine baktım ama bu konuda hiç bir şey bulamadım. Rüyamın özü siyah saçlı kahverengi gözlü iken rüyada bir anda sarı saçlı ve renkli gözlü oluyorum. Bu konunun ne anlama geldiği hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.

Rüyada sarı saçlı ve renkli gözlü olduğunu görmek açıklaması

Saçlarınızın sarı olması kelimenin tam anlamıyla üzerinizdeki ciddiyeti biraz atıp, rahatlamanız, hafiflemek gerektiğine, hayata biraz daha iyimser bakmanın faydasına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gözlerinizin renkli olması iyi şeyler söylememektedir. Rüyada renkli göz görmek dikkat, uyarı mesajları vermektedir. Dürüst olmayan birisiyle veya size zararı dokunacak biri ile karşılaşmaya ya da sevgilinizi / eşinizi elinizden almak isteyen birisine işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir