Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Sarı Takım Elbise Görmek

Rüyada sarı takım elbise görmek ne demektir?

Rüyamda tanıdığım bir erkek üzerine sarı takım elbise giymiş yolun kenarında bekliyor. Ben onu yolun karşısından görüyorum, kollarımı açıyorum ve ona doğru koşuyorum, oda bana doğru koşuyor ve kollarını açıyor. Ben ona sarılacakken onu teğet geçiyorum. Ona sarılmadan kollarımı kapayıp yanından geçiyorum. Sonra yanına gidip konuşuyorum, hatırını soruyorum. Tokalaşıyoruz, samimi bir şekilde sohbet ediyoruz.

Daha sonra bir evde olduğumuzu görüyorum, ailemin yanımda konuşuyoruz. Onunla da konuşuyorum. O benim karşımda duruyor, bir bakıyorum, ona bir şey söyleyeceğim o bir minderin üzerinde uyumuş. Hemen onun yanına gidiyorum, benim kahkahama uyanıyor, başını kaldırıyor. Beni yanında görünce mutlu oluyor. Ben ona samimi bir şekilde gülerek benim kucağıma yatmasını işaret ediyorum, o da benim kucağıma yatıyor. Hem sallanıyor hem başını okşuyorum, üzerine kapanıyorum, onun uyuması için başını okşuyorum, ellerinden tutuyorum ve sallanırken ninni söylerken onun boynunu kokluyor içime çekiyorum ve boynundan öpüyorum. Bu uzun süren bir durum ve sonrasında uyanıyorum.

Rüyada sarı takım elbise görmek tabiri

Firdevs merhaba, görmüş olduğun rüya sanki gerçek hayatta olmasını istediğin şeylerin yansımasını gösteren bir iyileştirici rüyaya benziyor. Bu tür rüyalar kişinin kendini iyi hissetmesi için beyni tarafından oluşturulan senaryolara denilmektedir. Ancak rüyaya da başlığını veren sarı takım elbise önemli bir anlam taşımaktadır. Bilindiği gibi sarı renk hastalık, yorgunluk veya hastalıklı bir durumun sembolüdür. Tanıdığın o erkeğin sarı takım elbise giymesi aranızdaki ilişkinin sorunlu olduğunu veya olacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Sarı Takım Elbise Görmek” için 2 yanıt

Sarı renkli elbise
İstihare rüyamda uzun sarı renkli bir elbise gördüm, kenarları da maviydi elbisenin. Sonra sevdiğim insanın üzerinde lacivert bir kazak gördüm. İsmim: Aslıhan. Yaşım: 22. Bekarım. Tek taraflı bir aşk yaşıyorum.

Aslıhan merhaba, sarı renk en makbul olmayan renktir, hastalık veya hastalıklı bir duruma işaret eder. Bu konuda sarı elbise görmek sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada kazak görmek rüyayı gören kişinin iç dünyası, inanışları hakkında ip uçları verir. Sevdiğin insanın lacivert kazak giymesi belki de onun sizden bir ışık beklediğine işaret olabilir ya da sizin böyle bir isteğiniz olduğunu temsil edebilir çünkü lacivert ren bir araya gelme, toplantı sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir