Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Yapraklar

Rüyada sarı yaprak görmek ne demek?

Rüyada sarı yapraklar görmekÖncelikle Merhabalar ; Şimdi anlatacağım rüyanın neredeyse bir kısmını aslında 6 gündür görüyorum. Manisalıyım ama 6 gündür rüyamda İstanbul’da olduğumu görüyorum. Fakat bu rüyamın hala etkisindeyim.

Rüyamda birkaç arkadaşımla birlikte dalgalı bir denizden çıkıyoruz, üzerimizde kıyafetlerimiz var ama hiç ıslanmamışız. Daha sonra bir orman var karşımızda o ormana çıkıyoruz. Orman çok yokuşlu çıkmak gerçekten zor. Ben geride kalıyorum. Çakıl taşları var ve sanırım sonbahardayız çünkü yerde sarı sarı yapraklar var. Neyse yokuşu tırmanıyorum küçük bir yeşillik içinde kendi telefonumun aynısından mavi bir telefon buluyorum.

Duvar kağıdına bakıyorum bir genç kız var resimde. Rehberine girip birini aramaya çalışıyorum ama aramıyor. Arkadaşlarım beni beklediği için telefonu yerine bırakıyorum. Tam giderken bir futbolcuyla karşılaşıyorum. Onunla konuşuyorum ama o bir şeyden tedirgin. Sanki benim peşimde biri varmış gibi tereddütlü konuşuyor ve başından savmaya çalışıyor. O sırada arkadaşlarım gözden kayboluyor. Karşıda bir maden ocağının girişini görüyorum onların oraya gittiklerini biliyorum. Ama korkuyorum ve gitmiyorum. O sırada babam geliyor.(Burada şunu söylemek istiyorum benim annem ve babam 2009’dan beri ayrılar ve ben annemde kalıyorum dolayısıyla babamı özlüyorum.)

Babam ve bu futbolcu konuşmaya başlıyorlar. Meğersem babamın arkadaşıymış. Sonra beni de alıyorlar ve beraber ormandan inip arkadaşlarımla girdiğim denize gidiyoruz. Babamla diyaloglarımız gerçekteki gibi. Sürekli şakalaşıyoruz. Neyse babamla denize giriyoruz ve o sırada biz ikimizi bir şey fırlatıyor. Maden ocağının önüne düşüyoruz. İçeri giriyoruz. İçerisi gerçekten çok karanlık. Bir halat var göz kararı onu ve aşağısının boşluk olduğunu görüyorum. Babam bana “bu halata tutun ve arkana bakmadan kaç ben de geleceğim” diyor. Ben halata tutunuyorum ve boşluğu geçerek karşı kıyıya atlıyorum.

Bir yere çıkıyorum ve burası üstü açık bir yer. Işık az da olsa gözlerimi rahatsız ediyor ve o sırada zenci bir kadın ve zenci bir oğlanla karşılaşıyorum. İlk şaşırıyorlar sonra beni görmemezliğe geliyorlar. Babamı beklemeye başlıyorum. Ama babam gelmiyor. Bu sefer de çıkış yolunu aramaya başlıyorum. Nihayetinde buluyorum ama madenden kapkara bir halde çıkıyorum. Koşa koşa denize iniyorum. Vücudum tertemiz oluyor ama üstüm yine ıslanmıyor. O sırada yine o futbolcuyu görüyorum. Tahminime göre babam boşluktan geçerken halata tutunamayıp düştü.

Ağlamaya başlıyorum hiç susmuyorum. O futbolcu bana babamın birkaç gün önce çekilen fotoğraflarını gösteriyor. Beraber çekilmişler. Yılbaşı şapkası var. İşin tuhafı 7 yaşındaki küçük kardeşimde orada. Bir kız var o da duvar kağıdındaki kıza çok benziyor. Ben maden ocağında birkaç gün kalmışım diye düşünüyorum. Eğer böyleyse bu fotoğraflar varsa babam da düşmedi maden ocağından çıktı diyorum. Ormanda koşa koşa babamı aramaya, avazım çıktığı kadar bağırmaya başlıyorum. Tam bu sırada büyük bir acıyla uyandım. Bu benim gerçekten çok hassas olduğum bir konu. Şu an içimde çok tuhaf bir duygu var. Korku, endişe vs…Aynı zamanda bu rüyada tam olarak nerede olduğumu bilmiyorum ama İstanbul’da olduğumu çok iyi biliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada sarı yapraklar görmek yorumu

Rüyanızı okuduğunuz zaman siz de göreceksiniz ki unsurlar birbiri ile çok ilgisiz, bu sizin gerçek hayatınızda ciddi bir kafa karışıklığı içinde olduğunu göstermektedir.

Birbirleriyle ilgisiz olan bu unsurlar kendi içlerinde derin olaylara sapmakta. Bu durum ise kafanızı birden fazla konunun karıştığını ve her birinin sizin için önemli sorunlar olduğunu ifade etmektedir.

Rüyanız bir bütün olarak bir mesaj vermemektedir ancak rüyanın bölümleri arasında kimi gizli ve önemli mesajlar olabileceğini düşünüyorum. Size yardımı olabilir diye unsurların anlamları listeliyorum.

Rüyada denizde dalga, dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir. Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Rüyada çakıl görmek küçük zorluklar ve hayatınızdaki ufak can sıkıcı şeyleri temsil eder.

Rüyada sonbahar mevsimini görmek yaşam döngüsünün sembolik ifadesidir. Yaşam devam etmektedir ve çalışmalarınızın meyvesini toplama zamanının geldiğini ifade eder. Sarı yaprak hayal kırıklığı yaşamak demektir.

Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir. Rüyada futbolcu görmek, bir futbolcuyla karşılaşmak, bastırılmış cinsellik duyguları ya da saldırganlık güdüsü içinde olduğunuzu, bu sıkıntıları daha sosyal olmakla aşabileceğinizi işaret eder.

“Rüyada Sarı Yapraklar” için 3 yanıt

Rüyada sarı yaprak görmek
Öncelikle büyük selamlar
Ben 3 gece ard-arda çeşitli rüyalar gördüm
1. Rüyam yakın bir dostum (erkek) bana dedi ki « sen benim evleneciğim kadinsın »
2. Benim için rüyadam sevdiğim hüzünlü bir şarkı dinletti
3. Bana bir sarı yanı sonbahar yaprağı verdi
Lütfen yardim edin

Rüyanızın ana unsurları erkek, hüzünlü şarkı dinlemek, sarı yaprak.
Rüyanız Talih, Baht açıklığı anlamına gelmekte ancak yakın zamanda biraz üzüldüğünüzü ya da üzüleceğinizi ancak sabır ve azimle güzel günlere ulaşacağınızı simgelemektedir.

Efendim yine ben.
Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
Evet öteki rüyam doğru çıktı çok hüzünlü bir haber aldım çok sevdiğim dünyadan bir anlık göçüp gitti .
Na yapalım bizim kaderimiz böyle imiş Çok yakın bir akrabamdı

Ama ben onu öldükten sonra rüyamda gördüm bana dedi ki “Her şeyi iyi endişelenmeyin hususi senden de annene de lütfen bu ne demek? gözyaşlarimda bitiyor artik”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir