Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan neye işaret eder?

Sonbahar aylarında rüyamda ormanda koşarken sarı sarı yapraklara basıyordum koşarken bir anda sarı bir yılanın ağaca dolanmış olduğunu ve çok büyük olduğunu gördüm, çok korktum ve geri kaçmaya başladım.

Bastığım yerler çok yumuşaktı, sanki yaprakların altında yer yokmuş gibiydi, koştukça yapraklara batıyordum, sonra bir anda evde oldum ama bu ev kendi evime hiç benzemiyordu ve teyzemin saçları zencefil kokuyordu mis gibi zencefil kokusu geldi burnuma bu rüya neye çıkar acaba. 23. 05. 2012 / 12:26 tarihinde gönderilmiş

Rüyada sarı yılan görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, gördüğünüz rüya, içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmadığınızı simgelemektedir. Derhal buna bir son vermeniz gerektiğini, içinizdeki gücü fark edip, kullanmaya başladığınızda yaşamınızın çok daha güzelleşeceğini işaret etmektedir.

Rüyada sarı yılan görmek hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Sizi sağlığınız konusunda dikkatli olmaya davet etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sarı Yılan Görmek” için 9 yanıt

Rüyada bir sarı yılanın topuğundan ısırdığını görmek
Ben rüyamda sokağın başında yürüyordum bir sarı yılan geldi, topuğumdan ısırdı beni. Yılan da zehirliymiş, öleceğimi anladım, o anda sadece kaza olan kılamadığım namazlar geldi aklıma. İçimden “Allah” dedim, “kaza namazlarımı kılmadan öleceğim” dedi. Sonra herkesle helalleşiyordum. Baş parmağımla bacağımı biraz bastırdım, ezik domates gibi etim yüzüldü. Yorum atarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada sarı yılanın resim çerçevesine dolandığını görmek
Dün gece rüyamda sarı renkli yılan gördüm ve bu yılan kardeşimin fotoğrafı olan çerçeveye dolandı, sizce bu ne anlama geliyor? yardımcı olursanız sevinirim

Rüyada evin dışında sarı yılanlar görmek ve korkmak
Rüyamda evden çıktığımı ve merdivenlerden indikten sonra sol tarafımda yerde büyük ve sarı bir yılan gördüm. İçten içe korktum ve eve dönerken merdiven basamaklarının sağında ve solunda 4 5 yılan daha gördüm fakat yılanlar bana en ufak bir hamlede bulunmadılar.

Rüyada evde sarı yılan görmek
Rüyamda evimde sarı bir yılan gördüm, evimin içinde dolanıyordu ama bir şey yapmıyordu, beni gördüğünde sadece kaçıyordu, bende yılanlardan korktuğum için ondan kaçıyor ve korkuyordum. Sonra babamı elinde sarı yılanla gördüm onu yakalamıştı ve uyandım. Bunun manası nedir?

Rüyada halının altında yılan görmek
Rüyamda yılan halının altındaydı, sarı ve büyük bir yılandı, küçük bir oğlan çocuğunu yediğini gördüm kendi evimde ama anlamını bulamıyorum.

Rüyada uçan sarı piton yılanı görmek
Günaydın, rüyamda dedemin gerçekte de olan medresesinin duvarlarında bizi korumakla görevli yerleştirilmiş sarı dev koca kafası olan piton yılanı ve orta boylu beyaza yakın renkli yılanlar görüyodum, bu yılanlar ailenin hiçbir bireyine zarar vermiyordu ancak ben dedemin yanına her gittiğimde sarı dev yılan uçarak bana doğru geliyordu, dilini gösterip beni korkutuyodu ama ben her seferinde kurtuluyordum, sonra dedem benim korktuğumu anlayınca yılanları zehirlemekten söz ediyodu, oysaki o yılanlar dedemin muhafızları gibiydi rüyamda. Bu neye delalettir? teşekkürler şimdiden

Rüyada sarı yılan ısırması
Rüyamda sarı altın renginde bir yılan beni sol bileğimden ısırdı. Rüyada oldukça korktum ve çığlık atarak uyandım. Sizce bu neye işarettir?

Rüyada yarısı kopmuş sarı küçük yılan görmek
Rüyamda sarı küçük bir yılan gördüm, önce biri kafasından tutuyordu, yılanın yarısı yoktu, sonra ben yatarken başka bir yerden aynı yılan bana doğru hızla geliyodu. Daha sonrada yılan kayboldu zaten.

rüyamda yanımda 3 kşi vardı ama tanımıyorum suratlarını hıc gormuyorum ve yılan koşturmaya başlıyor bu yılan sarı renkli iri kafalı bir yılan yorumunuzu beklıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir