Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Yılanlar

Rüyada sarı yılanlar ne demektir?

Rüyada sarı yılanlar görmekYeni kiraladığım bir evde arkadaşlarla oturuyoruz. Ev biraz eski. Tavanda ufak bir delik var. Muhabbetin ortasında tak diye büyük bir sarı yılan düşüyor. Biz bunun üstünü bir örtüyle kapatıyoruz. Ve duvara vura vura öldürüyoruz. Sonra iki parçaya kesiyoruz. Kuyruk kısmını açıp, vurma şiddetinden hararetlenmiş olan yılan etini -mangalda kızartılmış gibi- alıp dizlerime sürüyorum ve iyi geldiğini hissediyorum şifa niyetine.

Tabi bu fikri yanımdaki biri veriyor. Öylesine ortamda bezler, örtüler, gazete kağıtları hazırken aynı yere bu sefer yine bir sarı yılan düşüyor. içimizden biri ”vay be hazır ortama düştü”diyor. Onu da öldürüyoruz. Öldüren arkadaşım 8 yıllık en yakın arkadaşımdı ve bugün helalleştik. Bir sebepten dolayı herhalde ömrümüz boyunca görüşemeyeceğiz.

Ana temalar eski ev, tavanı delik ev, sarı yilan, büyük yilan, yılan öldürmek, yılan kesmek, yılan eti, yilandan şifa bulmak, gazete, bezler, örtüler, gazete kağıtları, yılan düşmesi

Rüyada sarı yılanlar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Sarı yılan sağlık sorunlarını işaret eder. Yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sarı Yılanlar” için 3 yanıt

rüyamda annem küçük kardeşim ve küçük kuzenim vardı.Çalılıkların arasındaydık ve annemin köyünde idik.Anneme anne bak piton var dedim.Ama sarı yılandı sonra annem bizi korumak için yılanı öldürdü.Yılan doğru hatırlıyorsam beni sokacaktı ama orası meçhul

Dün gece rüyamda köyde evin bahçesinde iki tane küçük sarı yılan, birisi diğerinin kuyruğunu ısırarak tutunmus. Önümden geçerek evin balkonuna sesler çıkararak geçtiler. Kardeşime bağırdım ama duymadı. Annem elinde sopa ile geldi bakıp “bunlar küçük” dedi. Korkarak uyandım. Rica etsem acil yorum yapar mısınız. İyi günler.

Nejla merhaba, görmüş olduğun rüya bir küçük sağlık sorunu yaşadığını ve bunun başka bir diğer sağlık sorununu tetiklediği ya da tetikleyeceğini ama her iki probleminde kolay geçecek basit şeyler olduğunu ifade etmektedir. Lütfen yılan rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir