Kategoriler
Renkler

Rüyada Sarı Zarf Görmek

Rüyada sarı zarf görmek ne demektir?

Merhaba. Rahmetli annem gerçek hayatında araba kullanmayı bilmiyordu ancak rüyamda annem araba kullanıyordu, bende onun yanında oturuyordum. Annem bana sarı büyük bir zarf uzatıyor “bu ne anne dıyorum”, sen al al bunu dıyor, alıyorum.

Zarfı acıyorum, ıcınden benim yıllar önce hayatımdakı bir kısının resımlerı cıkıyor (bu kısıyı 7-8 yıldır hıç görmuyorum ve suanda da bulamıyorum. ) farklı farklı 15-20 tane resim. Acaba ne demektır yorumlarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler.

Rüyada sarı zarf görmek yorumu

Gördüğünüz rüya sizin için uyarıcı bazı mesajlar vermektedir.

– Süprizlere, ilginç – değişik şeylere hazırlıklı olun, şaşırmayın, şok olmayın (annenizin araba kullanması)

– Sağlıklı olmayan şeylerden kaçının, uzak durun. Annenizin; 7-8 yıldır görmediğiniz, şu anda aradığınız kişinin fotoğraflarını size sarı zarf içinde vermesi bu ilişkinin sağlıksız olduğunu net bir şekilde ifade etmektedir. Öte yandan bu rüyayla ilgili olarak zarf tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sarı Zarf Görmek” için bir yanıt

Rüyamda okulumdan bir çocuk kapıma geldi ve bana 2 zarf verdi “bunlar sana” dedi ve sonra gitti, bende kapıyı kapattım, sonra bir şeyler oldu tam hatırlamıyorum, bu arada zarflara bakmayı unuttum, o şekilde rüyam bitti. lise 1 öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir