Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Sarık Görmek

Rüyada sarık görmek neye delalet eder?

Rüyada sarık görmekMerhaba, ben Meral. 45 yaşında olan annemi rüyamda hamile olarak gördüm, Rüyamın sonunda yani uyanacağım zaman başında sarık olan biri bana “annen gerçekte de hamile kalacak” dedi ve bende bu haberi duyunca çok sevindim çünkü bir kardeşimin olması benim için büyük bir mutluluk, Bu ne anlama gelir?

Rüyada sarık görmek yorumu?

Meral merhaba, rüyada annenin hamile kaldığını görmek gerçek hayatta annenin duygu ve düşüncelerini size tam olarak anlatmadığını, onları içine gömdüğünü simgeler ve aynı zamanda onun yaşamında yeni gelişmeler, güzel başlangıçlar olacağını, evinize bolluk ve bereket geleceğini müjdeler.

Rüyada sarık görmek gamsızlık, vurdumduymazlık sembolüdür aynı zamanda inat ve sürekliliği, elde ettiği bir şeyi ne pahasına olursa olsun bırakmamayı simgeler. Görülen sarığın rengi de önemlidir ve çoğu zaman o rengin karakteristik özellikleriyle açıklanır.

Rüyada sarıklı birini görmek çevrenizde iktidar hırsı ile yanan, gücü ele geçirmek ve elinden bırakmamak için her şeyi göze almış, bunun için tüm değerlerini ayağının altına almaya hazır birisinin gerçek yüzünü görmeye veya onunla yüzleşmeye işaret eder.

Rüyada sarık giydiğini, başına sarık taktığını görmek rüya sahibinin gelecekte maddi bakımdan rahatlamak, lüks ve sefa içinde bir yaşam sürmek, bu dünyanın nimetlerinden sonuna kadar yararlanmak için sahip olduğu üstün meziyetleri bir tarafa bırakmaya hazır olduğuna rivayet edilir.

Rüyada sarık almak kişisel çıkarları toplumun önde gelenleri ile görüşmeye, onlardan çıkar sağlamaya çaba harcadığınızı temsil eder.

“Rüyada Sarık Görmek” için 3 yanıt

Cübbeli ve sarıklı birini görmek
1 ay önce bir rüya gördüm, önümde bir kişi vardı sırtı bana dönmüş bir vaziyette, beyaz cübbesi ve sarığı vardı, oradan beyaz sakalını görüyordum. Yanımda annem varmış gibi bak anne 4 kere “Allah Allah Allah Allah” deyip durdum, sonra birden gördüğüm kişi elimden tutup beni aldı uçurdu. Rüyamda gördüğüm kişi gavs sani hazretleri idi. Yorumunu bekliyorum lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir