Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sarıklı Hoca Görmek

Rüyada sarıklı hoca görmek neyi işaret eder?

Rüyamda sarıklı sakallı bir hoca gördüm. Benim daha önce konuştuğum birisi vardı adı ali, rüyamda bir hoca gördüm bizim evimizin önüne geldi, sarıklı sakallı bir hocaydı ve güler yüzlüydü, yanımda annem vardı, o bizim yüzümüze bakmıyordu fakat biz onu dikkatle dinliyorduk, anneme bir ot getirdi ve “bu ot çok faydalı bir ot” dedi, “şifa bulacaksın” dedi, bana da “senin konuştuğun yeşil gözlü bir çocuk vardı” dedi, “merak etme o sana en yakın zamanda dönecek” dedi.

Bende “bu kişinin isminin baş harfi ne hocam” dedim oda “baş harfı A” dedi, gerçekten rüyamda bildi, o gece Ali’yi düşünerek yatmamıştım, bunun psikolojik bir etki olduğunu düşünmüyorum, rüyamı yorumlarsanız sevinirim, Allah razı olsun .

Kimden: rüyacı
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: hoca. anne ot

Rüyada sarıklı hoca görmek nasıl yorumlanır?

Ben bu rüyaya yorum yapsam sen üzülürsün, yapmasan kendime saygımı kaybederim. Sonuçta kalbini fazladan kırmadan bir şeyler yazıyorum. Gördüğün rüya gerçek hayatında Yüce yaradan’ın verdiği akıl ve fikri daha fazla kullanman gerektiğini, hacıyı hocayı, otu çöpü bırakıp, aklını kullanarak doğruyu bulma konusunda ilerlemen gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Sarıklı Hoca Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Başarılarınızın devamını dilerim, hayırlı ramazanlar. Yaş: 39 bekar öğretmen kararsız umutlu. Rüyamda temiz bir tuvalette ayakta duruyorum, tuvaletin kapısı biraz açık duruyor. Kapının önünde erkek bir hoca var bir şeyler okuyor, sonra ben tuvaletin içindeyken tuvaletin kapısını kapattım ve kitledim. Sonra uyandım, hayra gelsin yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir