Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sarılık Görmek

Rüyada sarılık görmek neye çıkar?

Merhaba, ben 18 yaşında öğrenci bekar genç kızım ve dün rüyamda ikiz bebek doğurduğumu gördüm. Ancak rüyada çocukların babası yoktu yani kimden doğurduğumu bilmiyorum. Hastanede doğumdan sonra annem yanımdaydı, bebekleri kucağıma verdiler, biri erkek diğer kız bebekti. Her ikisi de sarı saçlı, mavi gözlülerdi. Anneme “anne ne kadar güzeller değil mi?” diyordum. Annem de mutlu bakışlarla “eve” diyordu.

Sonra bir şey dikkatimi çekti, kızımın yüzü çok solgundu, anneme “anne bu bebek hasta mı? yüzü çok solgun, bak oğlum nasıl canlı bakıyor, kızım sönük bakıyor” dedim. O sırada hemşire koşarak odaya girdi ve “kızınız sarılık olmuş” hemen tedaviye başlamamız lazım” diyerek kızımı kucağımdan aldı bazı ilaçlar verdiler, anneme dönüp “bak ben söylemiştim” dedim, öylece uyandım. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada sarılık görmek nasıl yorumlanır?

Didem merhaba, lütfen ilk önce rüyada bebek görmek sayfasını okuyun. Rüyada evli olmadan bebek doğurmak gerçek yaşamınızda özgürce yaşadığınızı ve bundan memnun olduğunuzu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır. Bebeklerin ikiz olması ise görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanmak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda zihnin bilinçli kısmı ile bilinçaltı bölümü arasında bir çatışma olduğunu, bastırılmış duyguların açığa çıkmaya başladığını temsil edebilir.

Rüyada sarılık hastalığı negatif mesajlar verir ve rüyada sarılık olmak veya sarılık olduğunu görmek, önce geçici kayıp veya utanç yaşayabileceğinizi bir süre sonra büyük bir şansa kavuşacağınızı ifade eder. Sarılık olmuş birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde rahatsız edici insanlar olduğunu veya kötü kalpli biriyle arkadaşlık ettiğini işaret eder.

“Rüyada Sarılık Görmek” için bir yanıt

Rüyada bebek doğurduğunu görmek, birinini sarılık olduğunu görmek gibi konularda rüyanız varsa lütfen burada paylaşın. Özellikle bu rüyay gördükten sonra yaşadıklarınız da önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir