Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sarışın Görmek

Rüyada sarışın görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben rüyamda bir kaç gündür eski erkek arkadaşımı görüyorum. Kendisi hiç aklımda yok. Ama kaç gündür onunla ilgili karışık bir rüya görüyordum, dün akşam net gördüm. Rüyamda onların evine yakın bir alışveriş merkezine gidiyordum. O sırada yanımda sarışın bir bayan vardı, yolda o sarışın kadın yanımdan ayrıldı, ileride eski erkek arkadaşım, arkadaşları ve babası ile birlikte duruyorlardı, aralarında konuşuyorlardı. Ben onu görmemezlikten gelip yanından geçmeye çalıştım, o sırada o beni gördü ve kulağıma bir şey söyledi “neden hala peşimi bırakmıyorsun” gibi. Bende ters bir bakışla “senin peşini çoktan bıraktım” diye bağırdım.

Birden yanımıza ilkokul arkadaşı biri geldi, onunla konuşurken kendimi bir o alışveriş merkezinin cafelerinden birinde otururken buldum. İlkokul arkadaşımız, o ve ben üçümüz yemek yiyorduk. Ben yemek söylememiştim, meğerse onunla aynı tabaktan bir şeyler yiyorduk. Birden bana baktı, güldü ve elimi tuttu, bir çekimserlik yaşadım elimi tutunca, elimi çekmek istedim çekemedim, bırakmadı elimi. Sonra diğer nişanlı arkadaşlarımız karşımıza çıktı, o sırada bayan olan arkadaş “hani barışmayacaktın, barışmışsınız” dedi. Sonra erkek arkadaş gözlerime baktı ve bende o sırada uyandım. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada sarışın birini görmek yorumu

Rüyanız ilk bakışta sıradan bir eski erkek arkadaşı görmek rüyası gibi görünüyor ama öyle değil. Rüyanın bütünü incelendiğinde siz alışveriş merkezine giderken yanınızda alakasız bir şekilde bir sarışın kadın oluyor ve herhangi bir eylem olmadan sonra ayrılıyor. İşte önemli mesaj burada ve gördüğünüz kadın size daha aktif olmanızı söylüyor. Çünkü;

Rüyada sarışın birini görmek yaşamda zevk almanız ve hayatı dolu dolu yaşamanız için biraz daha hızlı, biraz daha atak olmak gerektiğini temsil eder, bakınız sarı saç sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise aslında olmasını arzu ettiğiniz ve daha aktif davranmakla kavuşacağınız şeyler hakkında ipucu vermektedir.

“Rüyada Sarışın Görmek” için 4 yanıt

Sarışın bayan görmek
Öncelikle merhaba, rüyamda eski sevgilimin balkonundaydım, mutfakta onu gördüğümde mutsuzdu, sarışın bir bayan yemek yapıyordu, bende balkona oturdum acaba ayrıldık diyemi üzülüyor inşallah beni görmez derken yanıma geldı oturdu bende onun dizine yattım sarıldım o telefonla oynuyordu sonra sarışın bayan bişey düşürdü ben korktum. eski sevgilim bak kız korktu dedi. Sonra balkona yaratık geldı ben içeriye girdim yaratık eskı sevgılımın pesındeydı terlık attım sevgılımde gırdı içeri ama ben dışarda kalmıstım sandalyeyi boğazına yapıstırdım yaratığın ama ölmüyordu bana uzanmaya çalışıyordu. Yaşım 25, bekar, anaokul öğretmeniyim, mutsuzum.

İlk önce eski sevgili rüya tabiri sayfasını dikkatle incelemelisiniz, lütfen tıklayın. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatı doya doya yaşamak ve hedeflerine kavuşmak için yaşamınızda kendi kararlarınızı kendiniz vermeli, başkalarının yaşamınıza müdahale etmesine izin vermemek gerektiğini anlatmaktadır.

Ruyamda baska bi lisede siniftayiz hoca hoşlandigim onunda benden hoşlandığı kiz arkadasimi hoca övdü bundan şair olur diye. Sonra diğer hoşlandigim kiz uzulmustu beraber kenara cekildiik ondanda hoslaniyodum. O hoşlanan lise sınıf arkadasim sarisin olan benim kolumu kokluyordu. Elim okuldaki koku kokuyor.Kolum parfum.buna guzel dedi. Sonra koltuk altimdan ter kokusu geldigni söyledi. Kokladim. Evet kokmus dedim. B kötüydü.Ama onu soğutmadı. Ondan sonra oylece yanimdaydi ikimizdik. İnceledibeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir