Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sarışın Güzel Kadın Görmek

Rüyada sarışın güzel kadın görülmesi ne demektir?

Öncelikle rüyaları babam ve teyzem aynı anda gördüğü ve beni gördükleri için yazıyorum.

Teyzemin rüyası; Oturduğunuz evin kapısının çalındığını ve annenin arkadaşının geldiğini gördüm, “oğlunuza talip var gelsinler mi” dedikten sonra annenin “gelsinler” demesiyle kadın gidiyor ve iki kadınla birlikte geliyor. Biri sarışın çok güzel bir kadın diğerini tam göremiyorum. Kadının hareketleri o kadar garip gibi kimse fark etmiyor. Ben fark edip “hayır onun bir beraberliği var” diyorum ve kadınla ağız dalaşına giriyoruz, sonra gözleri ile bakarak benim canımı yakıyor, diğerleri de anneni kandırmaya çalışırken sarışın kadına söyleniyorum tekrar ve bu sefer gırtlağıma yapışıyor ve sonra uyanıyorum.

Babamın rüyası; Oturma odasında otururken göz kamaştıran bir ışık içinden biri odanın camından bir kaç kağıt uzatıyor, o kadar parıldıyor ki kim olduğunu nasıl bir şey olduğunu göremiyorum, o ışığın yüksekliğinden uyanıyorum. Belki bir bağ vardır diye yazdım teşekkür ederim.

Takma isim : can
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Her gün ki gibi sıradan
Anahtar kelime : sarışın kadın, güzel bir kadın, ağız dalaşı, uzanan el

Rüyada sarışın güzel kadın görmek tabiri

Bu rüyaların ortak rüya olup olmadıkları konusunda epeyce düşündüm.

Biz iki kişinin aynı rüyayı görmesine ortak rüya diyoruz.

Ortak rüyalar önceden planlanabilir. Yani iki kişi aktif bir şekilde plan yapıp, bir senaryo hazırlayarak aynı hedefe ve aynı rüyayı görmek için çalışabilirler. Bu bir çeşit zihinsel sinerji gibi düşünülebilir, günlük yaşamda uygulamaları vardır.

Bu bir çeşit iki kişi arasında diyalog ve güveni perçinlemek için bir aktivite yoludur. Ortak rüyalar önceden planlanmadan da görülebilir. Bir arkadaşınız, aileden biri, uzaktan bir akrabanız aynı rüyayı sizle aynı gecede görebilir.

Dolayısıyla bunları ayrı ayrı değerlendirmek gerekir. Teyzenizin rüyası sizin hakkınızda olup ve hayatı doya doya yaşamak için yapmanız gereken daha çok olduğunu temsil etmektedir.

Babanızın rüyası hayırlara işaret olup, ani gelişecek bir durum sonucu evinizde çok sevinçli, güzel günler yaşayacağınızı ve buna birinin vesile olacağını göstermektedir.

“Rüyada Sarışın Güzel Kadın Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda genç bir sarışın kadın (tanımadığım bir kadın) sandalla sislerin içinde eski bir köşke yanaşıyor. Kadın içeri giriyor, içerde kısa saçlı bir adam masasında oturmuş bekliyor. İçersi loş ışıklı sadece mumlar yanıyor, büyü yapılan fal bakılan bir yere benziyor. Masanın üstünde omo kutusu ve pril şişesi var, omo kutusunun üstünde Malcolm x ‘in resmi var, pril şişesınde ise Süleyman Turan’ın resmi var.

Kadın Malcolm x’i Mandela zannediyor, adamın karşısına oturuyor. Adam buna üç dilek hakkı olduğunu söylüyor. Kadın başlıyor konuşmaya “neredeyim, sen kimsin, burası neresi vs.” adam dilek haklarının bittiğini söylüyor, kadın nasıl olur falan diyor. Adam kalın bir kitabı açıyor “bilmem kaçıncı maddeye göre dilek haklarını soru sorarak harcadın” diyor. 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor

İsmail merhaba,
Rüya dikkatle incelendiğinde unsurlar arasında derin bir tutarsızlık olduğu görülüyor. Bu iki anlama gelebilir.
Birincisi reel hayatta gördüğün, duyduğun, okuduğun ya da seyrettiğin bazı şeylerin uykuda birbirine karışmış halde yansıması olabilir,
İkincisi senin gerçek hayatta büyük bir kafa karışıklığı adeta bir iç kaos yaşadığını gösterebilir.

Zaten karışıklık orada. Bir düşünün Malcolm x sizin için bir şey ifade ediyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir