Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek neye işaret eder?

Ben rüyamda pis yedili grubunu gördüm ve çok güzeldi, birlikte şarkı söylüyorduk ben onların filminde tam oynayacak iken anneannem beni uyandırdı ve çok üzüldüm. Gördüğüm rüyanın anlamı ne olabilir, teşekkürler.

Rüyada şarkı söylediğini görmek yorumu

Rüyada şarkı söylemek  üzüntü, göz yaşı dökmek ve alacağınız habere çok üzüleceğinize işaret eder. 

Rüyada şarkı dinlemek rüya sahibi için hayatta üzerine yük olan, kendine üzüntü yaşatan bazı şeyleri üzerinden atacağına işaret eder. Hayatta yükselmesine mani olacak bir takım şeylerden, gereksiz ağırlıklardan kurtulacağına delalet eder. Bundan sonra daha rahat ve huzur dolu bir hayatı olacağına yorulur. Dertleriyle devamlı uğraştığı insanlarla artık uğraşmayacağına, çevresindeki kişilerde değişiklik yapacağına ve yeni bir çevreye katılacağına işaret eder.

Rüyada şarkı söyleyen birini görmek ya da birinin şarkı söylediğini görmek, şarkı söyleyen kişiyi tanıyıp tanımamakla ilgili açıklanır ve şarkı söyleyen kişinin aslında bir hüzün yaşadığını ancak bu üzüntüsünü dışa vurmadığını ( tanıyorsanız size anlatmadığını) gösterir. Rüyada düet yapmak, düet yaptığını görmek, düet işitmek bu rüya sevenler için huzurlu bir geleceği gösterir. Rüyada düet yapan birilerini görmek hayırlı tartışmaları, iş adamları için rekabeti ifade eder. Rüyada nakarat görmek veya nakarat duymak, rüyasında bir şarkı nakaratı dinlemek rüya sahibinin sinirlerinin yıprandığına, bir süre tedavi göreceğine işaret eder.

“Rüyada Şarkı Söylemek” için 4 yanıt

Öncelikle rüyamda eski sevgilimi değil onun sevgilisini gördüm. sokakta toplu bir şekilde, yanımda amcam kuzenim hiç görmediğim akrabalarım ve hemşerilerimle yürürken o da bir dükkan önünde yaşlı bir adamla oturmuş bize bakıyordu, yüz ifadesi üzgün gibiydi. Biz şarkı söylüyorduk o an o şarkıyı çok iyi biliyordum fakat şu anda aklımda değil. Daha sonra o gerçekte hiç görmediğim hemşehrilerimden biri yanıma gelip “o kız kimdi” diye sordu, ben söylemeden “anladım” dedi ve “evlendi mi” diye sordu, ben de “daha değil, çıkıyorlar” dedim. sizce bunlar ne demek ? 21 yaşında bekar bayanım.

Rüyada şarkı söylemek üzüntü, göz yaşı dökmek ve alacağınız habere çok üzüleceğinize işaret eder.

Sevgilinizin sevgilisini görmeniz ve onun hakkında geçen konuşmalar, eski sevgiliniz hakkında bazı üzüntüler ve pişmanlıklar yaşadığınızı ifade etmektedir.

Rüyamda eski yakın arkadaşımın düğünü olduğunu gördüm ve gelinlik giymemişti. Sahnede şarkı söylüyordu ama ben onu duymuyordum, hüzünlenip yanına gidip sarılıp ağladığımı gördüm.
Deniz, 32, Boşanmış, Ev hanımı, Mutsuz

Deniz merhaba,
Gördüğünüz rüya arkadaşınızın evliliği hakkında derin üzüntülere sahip olduğunu ve bunları kimse ile paylaşmadığınız ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir