Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şarkı Yazmak

Rüyada şarkı yazmak ne demek?

Selam, arkadaşlar rüyamda Demi Lovato’yu gördüm, önümde duruyordu, bana şarkı yazmış ve onu söylüyordu, bu ne anlama gelir? Teşekkürler.

Rüyada şarkı yazmak yorumu

Emirhan merhaba, gördüğün rüya iki konuda incelenebilir; Birincisi rüyada ünlü bir şarkıcı görmek anlamında olabilir ki o zaman rüyada ünlü görmek sayfasını incelemek gerekir.

İkincisi ise şarkı yazmak, şarkı yazılması olarak düşünülürse anlamı aşağıdadır.

Rüyada şarkı yazmak, şarkı bestelemek sizin olaylara daha çok manevi açıdan bakan biri olduğunuzu gösterir. Gelecekteki yolunuz sağlıklı, çok zengin ve mutlu olmaktır.

“Rüyada Şarkı Yazmak” için 4 yanıt

Rüyamda okulda oluyoruz, büyük bir sınıfa giriyorum, sınıfın bir ucunda sevdigim kişi oturuyorr diger ucunda da ben, yüzüne bakmıyorum başka şeylerle ugraşıyorum, sonra sevdigim kişi kalkıyor yanıma gelirken bende kalkıp başka bir yöne dogru gidiyorum, arkamdan geliyor kulagıma beni kırdıgını üzdügünü ondan vazgeçmememi söylüyor, sonra kulagıma şarkı mırıldanıyor “tamam mı” diyor “tamam” diyorum, sonra mutlu oluyorum yüzüm gülüyor. 21, Kadın, bekar, yok.

Bahar selam, gördüğün rüya gerçek hayatında kişisel gelişiminin sürmekte olduğunu, bu konuda önemli bir ilerleme sağladığını ancak alman gereken daha epeyce yol olduğunu temsil etmektedir.

Rüyamda bir eve gidiyorum tanımadıgım kadın var bide kuzenim evlerinde beyaz bir tavşan var onu çok seviyorum resmini falan cekiyorum sonra evden çıkıyorum kuzenlerin yanına gidiyorum, açık bir alan topluca resim çekiniyoruz, sevinçli bir şekilde arkamızda at oluyor onu seviyoruz sonra at baglı oldugu ipten kurtuluyor, kimseye bir şey yapmıyor ama herkes kaçıyor ben kaçtıkça at benim peşimden geliyor ben saklanıyorum sonra uyanıyorum.

Rüyamda hiç bilmediğim halde elime gitar alıp çalmaya çalışırken bir şarkının ritmine başlıyorum ve çok hoş bir şarkıyı yazıp söylüyorum.öyle güzel sözleri var ki önce nakarattan başlıyor sonra arada 3 kıta şiirini yazıp şarkıyı tamamlıyorum bu esnada çalıştığım okulda öğrenci gibi bir şeydim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir