Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek neye işaret eder?

Önce rüyamda zeytin yağlı sarma gördüm ve sonrasında ise farklı bir rüyamda tanıdığım bayan bir akrabamın beni tiyatro gösterisindeki gibi sıralı koltuklarda, ışıkların açık olduğu, herkesin gördüğü bir koltukta yan yana otururken yanağımdan 2 kere öptüğünü gördüm, hatta ikinci kez öptüğünde utandığını, “sonra konuşuruz” dediğimde sevindiğini gördüm.
Anlamı manası nedir merak ettim. Yatmadan öncede aklımda herhangi bir düşünce, fikir yoktu. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim.

Rüyada zeytinyağlı sarma görmekİsim / Takma isim : Kemal
Cinsiyetiniz : Erkek
Yaşınız : 23
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : Normal
Rüyanızın konusu : Rüyada bayan akrabanın beni öpmesi
Anahtar kelimeler : zeytinyağlı sarma, yanağından öpülmek

Rüyada sarma görmek yorumu

Rüyada sarma görmek, zeytinyağlı sarma yemekleri gerçek yaşamınızda olaylara iki açıdan, iki farklı yönden bakmak gerektiğini, sonra bu iki bilgiyi bir araya getirip değerlendirme yapmak, karar vermek gerektiğini temsil eder. önemli bir rüyadır. Yanaktan öpülmek, sizi yanağınızdan öpen kişinin size hayranlık, nezaket, saygı, dostluk ve saygı gösterdiğini simgeler. Bakınız öpmek sayfası.

Rüyada sarma konusunda ilave bilgiler

Rüyada sarma sarmak, sarma yapmak, sarma pişirmek mükemmel bir organizasyon yeteneğiniz olduğunu, kişileri bir araya getirme veya ara bulma konusunda yeteneğiniz olduğunuz gösterir. Rüyada sarma yemek organizasyon, sevk ve idare konusunda üstün yetenekleriniz olduğunu simgelerken rüyada yaprak sarması yediğini görmek bu yeteneklerini artık başkaları için değil biraz da kendiniz için kullanmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada sarma saran birini, sarma pişiren birini görmek, çevrenizde bilgi ve görgüsüne güvenebileceğiniz, kendini iyi yetişmiş kişiler olduğunu ve onların tecrübelerinden yararlanmak gerektiğini simgeler.

Not: burada kast edilen asma yaprağından yapılan sarma yemeği, yaprak sarmasıdır.

Sarma görmek rüya tabiri gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda yaprak sarması görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Sarma Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda markette komsumla sarmalik pancar alip sarma yapalim hep beraber diye kararlastiriyoruz sevdiğim insan da var oda bizle beraber geliyor eve ama ev birden çok kalabalik oluyor erkekler bir tarafta oturuyor bizde sarma yapmaya kostuguyoruz ama isin ilginç tarafi ben havluya sarilmisim ciplagim bir turlu sarma içi hazirlnip oturamadik sevdiğim insanda gözü üzerimde sürekli komik sakalar yapip sürekli guluyo

Rüyamda bir arkadaşımla sarma sarıyorum.Ancak dolmanın içine yumurta kırıp sarmaya çalışıyordum.Bazılarının şekli bozuk oldu.Ayrı bir kabın içinde de bir çok çiğ yumurta vardı.(Kabuğundan ayrılmış çiğ) Yorumlarsanız sevinirim,teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir