Rüyada Sarmaşık Görmek

Rüyada sarmaşık görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda teröristlerin teyzemleri, kuzenlerimi ve beni kaçırdığını ve harabe bir yere hapis ettiklerini, fakat bu evin kocaman bir bahçesi olduğunu, bahçesinde kocaman mavi bir havuz olduğunu gördüm, bu havuzda ben yüzdüm ve çıktım. 4 yaşındaki küçük kuzenim havuza düştü ve boğuldu, ben onu kurtarmaya gidecektim fakat terörist beni havuza sokmadı. Duvarlardan atmaya çalıştım fakat duvarlarda sarmaşık üzerinde nilüfer çiçekleri olduğu için atlayamadım . Bir kere bir duvarın altından geçtim fakat terörist yolumu kesti. kuzenimi kurtaramadım . bunların anlamı nedir?

Rüyada sarmaşık görmek yorumu

Rüyada terörist görmek, sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder.

Rüyada sarmaşık görmek uzun ömür ve ölümsüzlüğü simgeler. Alternatif olarak, güvenlik ve konfor sağlamak için sizin yeni ilişkiler arayışında olduğunuzu temsil edebilir. Rüyada solmuş, cansız sarmaşık görmek bağımlılık sorunlarını veya üzüntüyü temsil edebilir.

Rüyada zehirli sarmaşık görmek rüyayı gören kişinin intikam duyguları veya dolambaçlı düşüncelere sahip olduğunu gösterir ve bu kızgınlık, kıskançlık, gösterge veya intikam duygularının kişiye bir noktada zarar vereceğine işaret eder. Alternatif olarak bir durum ya da olaydan sizin kaçınmanız gerektiğini haber verebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir