Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek neye işaret eder?

Rüyamda çok yağmur var. bende toprağı  kazıp deri ceket çıkartıyorum ve çamurunu temizliyorum, uyumamızdan önce akşam internette deri ceketlere bakıyordum onuda belirteyim.

Birde bana sarımsak lazım olmuştu aynı gün rüyamda sarımsak yiyorum sonrasında da sarımsak kusuyordum. Sarımsakları salçalı kırmızı kusuyordum ve bazıları tane bazıları tanenin yarısı boyunda olmalarına rağmen çok rahatlıkla kusuyordum. Bunlar ne demek? Rüyada sarımsak kusmak neyi gösterir?

Rüyada sarımsak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada deri ceket görmek kuvvet almak, güçlenmeye işarettir.

Rüyada sarımsak görmek sıkıntılı günlerin bitmesi,  para, rahat ve huzurlu günler olarak yorumlanır. Kadınlar için bu rüya yakın zamanda evlilik anlamına gelebilir. Rüyada sarımsak yemek veya sarımsak yediğini görmek kalp, duyarlılık, çoğalmak anlamlarını simgeler. Engelleri aşacağına delalet ederken aynı zamanda tehlikelere karşı korunduğunuz manasına gelir.

Rüyada sarımsak kusmak rüyayı gören kişinin gelecek hayallerinde büyümek ve çok zengin olmak isteğinin önde geldiğini ancak bunlara kavuşmak için yaptıklarına ve özellikle de söylediklerine çok dikkat etmesi gerektiğine, sonradan pişman olacağı sözler söylememesi gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Sarımsak Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ben yine değişik bir rüya gördüm. Rüyamda bir tür motosikletin üzerinde giderken bir yılan gördüm, sonrasında yılana sürekli sarımsak sıkarak onun kuruyup ölmesine sebep oluyorum ve yengemi görüyorum. Sonra tuvalet ve pislik görüyorum, aklımda kalanlar bunlar tabi bir önceki yorumunuz çok mantıklı geldi, o yüzden tekrar size sormak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir