Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sarnıç Görmek

Rüyada sarnıç ne demektir?

Rüyamda sınıf olarak İstanbul’daki tarihi sarnıçları geziyoruz. Önce bir sarnıcı gezdik sonra servis minibüsü ile bizi başka bir semtteki başka bir tarihi sarnıca götürdüler. Burası ilkinden daha büyük idi ve içeride bir çok yabancı turist de vardı.

Bu sarnıcı gezerken 5 – 6 kişilik küçük bir turist grubunu gezdiren bir turist rehberi ile göz göze geldim ve rüyada eridim bittim. Çocuk fidan gibi upuzun boylu, simsiyah kıvırcık saçlı, kömür gibi simsiyah gözlü ve bebek yüzlü idi. İşte evleneceğim, hayatını birlikte geçireceğim insan bu dedim. Rüyada sırılsıklam aşık olmuştum.

Ne dersiniz böyle bir şey olabilir mi? ben çocuğu görebilir miyim? ya da o çocuk benim evleneceğim kimse olabilir mi?

Rüyada sarnıç görmek yorumu

Büşra merhaba, hakkında bilgi vermemişsin ama ben 15 ile 18 arası olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu yaştaki kızların büyük bir çoğunluğu hayallerinde genellikle yakışıklı oyuncu, şarkıcı, futbolculara çok verirler, genellikle aşık olduklarını zannederler ve rüyalarında onları görürler. Bu durum aslında cinlerinin doğal davranışlarıdır ve kendini tanıma, gelişme, büyüme evrelerini gösterir. Yıllar geçtiğinde bu durum akıllarına geldiğinde gizli bir mahcubiyet yaşarlar, bazıları ise kendileriyle dalga geçerler “ben ne salakmışım? elin adamına aşık olmuşum” derler.

Senin durumun bundan biraz farklı, sen evleneceğin adamı gördüğünü düşünüyorsun ki öyle bir şey olmaz, olmayacak. Bu sadece senin gerçek hayatında daha fazla ilgi, daha çok sevgi, şefkat beklediğini anlatmaktadır.

Rüyada sarnıç görmek rüyayı gören kişini biraz daha atak olması gerektiğini, hayallerine kavuşmak için daha hızlı davranması gerektiğini anlatır, böyle rahat hareket etmeye devam edersen bir çok fırsatı kaçıracağını ifade eder.

“Rüyada Sarnıç Görmek” için bir yanıt

Sarnıca girmek
Ruyamda yerebatan sarnici gibi bir mekandayim ama aslinda bir evin odasi orasi. Hafif karanlik ve suyun icinde araba buyuklugunde kurbagalar var. korkmuyor fotograflarini cekmeye calisiyorum hayretle. Daha sonra sudan devasa bir timsah cikip yakin bir arkadasimin sag kolunu isiriyor. Cok endiselenip bagiriyorum. Bir sekilde kurtariyor kolunu, iki buyuk delik oluyor kolunda ama kan akmiyor. Hic aglamiyor yuzunde de aci belirtisi yok sadece saskin. Çok sinirleniyorum “sen nasil o kadar yaklasirsin timsaha” diye. Hayirlara vesile olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir