Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sarsıntı Görmek

Rüyada sarsıntı görmek neye işaret eder?

Rüyam da annemle beraber anneannemin evinde salonda oturuyoruz. Evde yaşlı insanlar var, yanımda ki esmer yaşlı adam tavanı işaret ederek lambayı gösterdi ve deprem olduğunu söyledi. O an korktum yüksek sesle “korkmayın” dedim ve bir anda sarsıntı şiddetlendi ve bina ani bir şekilde sağa doğru yatıyor, gözlerimi kapatıp kelimeyi şehadet getirmeye başlıyorum ve bina yıkılmaya başladığında uyandım.

Bu rüyadan çok korktum çünkü abim 2002 de gördüğü rüyada depremde evimizin yıkıldığı gördü bir hafta sonra babam vefat etmişti ve bundan bir ay önce arkadaşım rüyasında evin depremde yıkıldığı gördü ve maalesef babası 8 gün sonra vefat etti. Rüyamı yorumlamanızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyada sarsıntı görmek yorumu

Melike selam, öncelikle söylemek isterim ki bu rüya ölüm ve bir vefat haberine işaret değil. Sadece yaşamınızda aniden ortaya çıkacak bir değişilikliği temsil ediyor.

Rüyada sarsıntı görmek Şaşılacak haber, Deprem, Travma anlamlarını simgeler. Yaşamınızdaki sıkıntılı durumları ifade eder. Aynı zamanda, Sizi sarsacak bir habere delalettir. Bu rüya hakkında çok ayrıntılı bilgiyi deprem rüya analizi sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir