Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Şaşı Kedi Görmek

Rüyada şaşı kedi ne demektir?

Rüyamda hatırladığım kadarıyla bir arkadaşımla yolda yürüyorduk. Böyle merdiven başı gibi bir yerde demir korkulukların yanında yavru bir kediden biraz daha büyük şaşı bir kedi gördüm. Boynuna kadar siyah boynundan yukarısı beyazdı. Küçük ve şaşı gözleri vardı.

Sevmek için yaklaşınca kaçar gibi oldu ardından yok oldu, onun yerine arkası bana dönük koyu gri renkli bir kedi gördüm onun da kuyruğunun uç kısmında kırık gibi bir boğum vardı. Sonra normal bir kaç kedi daha gördüm ve uyandım. Bunun manası nedir? Sitenizi twitter hesabımda paylaştım. Şimdiden teşekkürler.

Çalıkuşu, 18 yaşında, kız, bekar, öğrenci. Ruh halim: lise son sınıf öğrencisiyim ve çok stresli bir dönemdeyim haliyle gerginim.

Rüyada şaşı kedi görmek tabiri

Rüyada şaşı hayvan görmek uyanık hayatınızda çevrenizi nasıl gördüğünüz, etrafa nasıl baktığınız hakkında bilgi verir ve objektif olmak gerektiğine işaret eder. Bu rüyanın derin analizi, bazen baktığınız şeyin, gördüklerinizden daha farklı veya daha derin anlamı olabileceğini, ilk bakışa göre anlam yüklememek gerektiğine işaret eder. Bakınız hayvan rüya tabirleri sayfası.

Rüyada kedi görmek, bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Doğu kültürlerinde kedi görmenin kötü şans veya şanssızlığa işaret ettiği söylenmektedir.

Rüyada kedi sevdiğini görmek, kediyi okşamak, kediyi sevdiğini görmek, sahip olduğunuz iç direnci temsil eder. Bu iç direnç ile sizden umulmayacak girişimlerde bulunup, neyi istediyseniz, neye el attıysanız başardığınızı ve bu yönünüzle çoğu zaman etrafındakileri şaşırtığını işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şaşı Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ikiz kedi yavrusu görmek
Rüyamda iki tane ikiz kedi yavrusu gördüm ve ayağıma dolanıyorlar ben ise sevmek istemiyorum kendimi geri çekiyorum renkleri alalı bulalıydı.
Eylül, 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Rüyanız düşünceleriniz ile yaptıklarınızın farklı olması yüzünden sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir