Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şaşırmak

Rüyada şaşırmak neye işarettir?

Rüyamda gömleğim çamaşır suyu lekesi olmuş, anneme bunun nasıl olduğunu sordum. annem çok şaşırarak “aaa demek ki çamaşır suyu damlamış” dedi. bu ne demek?

Rüyada şaşırmak görmek neye yorumlanır?

Rüyada leke görmek tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir. Elbisesinde leke olduğunu görmek sıkıntı ve dert işaret eder, rüya sahibinin içinde olduğu zor dönemin bir süre daha süreceğini gösterir. Rüyada çamaşır suyu görmek şifa ve temizlik anlamına gelir. Hayatınızdaki kimi sıkıntı ya da sorunların yakında sona ereceğini gösterir.

Rüyada bir şeye şaşırmak, şaşırdığını görmek, şaşkınlık kendinizi tam geliştirmeden kariyer veya hedefleriniz hakkında hatalı kararlar verdiğinizi, yanlış yolar seçtiğini, halbuki bunun için daha kolay, daha güvenli kimi yollar olduğunu ifade eder. Rüyada şaşırmış, şaşkın, şaşkınlığa uğramış, bir şeye şaşıran birini görmek zor işlerin sonucunu almanın, meyvesini yemenin de zor olduğunu, sabırlı olmanız gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Şaşırmak” için 2 yanıt

Erkek bebek doğurmak ve şaşırmak
3 aylık evli 23 yaşında bir kadınım. Rüyamda yanımda yüzünü görmediğim bir kadın varken hamile olduğumu bile fark etmemişken sözde 9 aylık zamanında doğmuş bir erkek bebek doğurup şaşırdım. Bebek normal bebeklerden daha küçüktü. Sonrasında bebeği alıp hastaneye götürdüm, koridorda babamı gördüm ve bebeği ona verdim. Çok mutlu oldu, sonrasında hastanede yüzünü görmediğim kişilerle yaptığım konuşmada o günkü tarihi sordum. Bebeğin 11 kasım saat 21:05’te dünyaya geldiğini anladım. Bebeği annemin evine götürüp boş odada camın önündeki yataga yatırdım, tekrar odaya geldiğimde cam açık, oda karanlık, camdan içeriye ışık vuruyordu. Korkarak uyandım, bunun anlamı nedir?

Değerli okurum, görmüş olduğunuz rüya reel hayatınızda size faydası olmayacak şeylerle uğraşmak, onlara kafa yormak yerine size yarar getirecek şeylerle uğraşmanın hakkınızda hayırlı olacağını, eğer böyle yaparsanız hem maddi hem de manevi olarak daha da zenginleşip, güzel ahlakınızı daha da ileriye götüreceğinizi ve en önemlisi hatalı karar vermekten kurtulacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir