Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Satıldığını Görmek

Rüyada satılmak neye işaret eder?

Rüyamda kötü niyetli insanlar beni kaçırıyorlar ve yine kötü bir adama satıyorlar. Oradan kurtulmanın yollarını düşünüyorum. Beni satın alan adamın yanına götürülüyorum ve orada o adama işve yaparak dışarı çıkmayı başarıyorum. Kaçıyorum, her yer karanlık, kaçtığımı anlayan kötü adam peşime bir kadın yolluyor ve ben o kadını görünce bir pasaja giriyorum. Kadın pasajın kapısına geliyor. Ben o sırada bir mağazaya giriyorum. O mağazada bir çanta beğeniyorum, çok güzel kahverengi hasır gibi görüntüsü olan deri bir çanta ama ben o çantayı almıyorum, kendime 3 adet renkli fular alıp mağazadan çıkıyorum. Renkleri tam olarak hatırlamıyorum.

Ben mağazadan çıkınca tekrar koşmaya başlıyorum ve artık ben koştukça ortalık aydınlanıyor ve yeşeriyor. Bu rüyayı gördüğüm yaklaşık bir ay kadar oldu. O zamandan beri ruh halim aynı yani kendini kapatmış pek bir şey paylaşmayan dinleyen ve etrafına gülen. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar. Rüyanın unsurları: kaçırılmak, satılmak, kaçırıldığını, satıldığını, kötü adamlar, mağazaya girmek, çanta, fular, kaçmak, kurtulmak, karanlık.

Rüyada satıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Rüyada kaçırıldığını görmek reel yaşamda birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurutulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir ve sorunun üzerine gitmeniz gerektiğini anlatır.

Rüyadaki diğer olaylar, sizin bundan kurtulmak için verdiğiniz / vereceğiniz mücadeleyi ifade etmekte, sonun başarıya ulaşacağınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir