Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Satılık Ev Bakmak

Rüyada satılık ev bakmak ne demektir?

Rüyamda bir müteahhitle tanışıyoruz. ev bakacakmışız bizi kendi yaptığı dairelere götürmek istiyor, bizde gidiyoruz. Kendisi de bu dairelerden birinde oturuyor. Çok geniş bir kapıdan içeri giriyoruz aynı büyük mezarlıkların kapısı gibi bahçesinden içeri girdiğimizde bir sürü binalar görüyorum ama mezarlık sessizliği var sanki o binalar eşya dolu ama kimse yaşamıyor etrafta bizden başka kimse yok.

Evlerin dış cepheleri çok ilginç karışık renklere boyanmış alaca bulacalı. Adam bize evini çok methediyor çıkıp bakmamız için. Çıkıyoruz yanımda eşim ve 20 gün önce rahmetli olan eniştemiz ve hatırlayamadığım birileri daha var. İçeri giriyoruz çok bakımsız ama çok geniş bir ev. Ben söyleniyorum bumu güzel dediğiniz ev diye. O sırada müteahhit uzun bir koridora doğru yürüyüp gidiyor. Bende dönüp rahmetli enişteme “abi şu eve bak Allah aşkına burası mı güzel bizim evi de gördün bizim ev mi daha güzel” diyorum. Oda benim söylediğimi onaylar gibi kafa sallıyor.

Sonra kahverengimsi küçük bir yılan benim elimi ısırıyor, kafasından yakalamaya çalışıyorum arkasından yeşil bir bukalemun ısırıyor elimi, bunları yakalayıp koridorun sonundaki odaya gidip kapatıyorum. Çok uzun oldu lütfen kusura bakmayın benim kimi rüyalarım böyle uzun oluyor ve çok net hatırlıyorum. Daha önce tren yolculuğu yaptığımı görmüştüm akrabalarımla inmemesi gereken bir durakta indi annanem ve 2 gün sonra kaybettik onu. Bir günde benim içtiğim sigaradan evimde yangın çıkmış rüyamda. Bir ay sonra eşimden boşanma davası açtım ve boşandım aniden. Yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler. Deryanın rüyası.

Rüyada satılık ev baktığını görmek tabiri

Derya merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizin başınızı ağrıtacak önemli bir şeyden, bir vesile ile kurtulduğunuzu simgelemektedir. Bu olay yeni bir ev almak, yeni bir yere taşınmak, iş değiştirmek, bir yatırım konusu olabilir. Sonuç olarak rüyanız hayırlı bir rüyadır.

“Rüyada Satılık Ev Bakmak” için bir yanıt

Rüyamda bir ev görüyordum, ev kocamandı böyle evin içinde de bir bayan vardı. Onun yanındaki daireyi de almak için geliyorduk sanırım çünkü boş dairelerde vardı. O ev sahibi beni evine aldı, evi gezdim ama evin büyüklüğünü ölçmedim, çok büyüktü ev. Sonra evin sahibi kadın kitaplarından verdi bende ona kitaplarımı gösterdim böyle konuşma geçti aramızda. Rüyam böyleydi yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir