Rüyada Şato Görmek

Rüyada şato neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda bir kaza sonucunda sağ kolum kopmuş, arkadaşım kolumu dikmiş fakat annemle eşim beni şato gibi bir yere götürüyorlar, orada tekrar doktor tarafından kolum yerine dikiliyor ama ne acı duydum ne kan vardı. Rüyada kolunun koptuğunu ve yeniden dikildiğini görmek ne demek?
30, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeli

Rüyada şato görmek yorumu

Rüyada kol görmek mücadele, zorluklarla baş edebilme güzünü gösterir. Kaza sonucu kolunun kopması reel hayatınızda bir sebeple mücadele günü yitirdiğini gösterirken kolunun yerine dikilmesi arkadaş ve ailenizin desteği ile yeniden bu gücü kazandığınızı veya kazanacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada şato görmek ödül, gurur ve bir başarı için alınacak övgüye işaret eder. Sonunda güç, saygınlık ve prestij sağlayacağınız bir yola girdiğinizi gösterir. Alternatif olarak günlük problemlerden kaçma isteğinizi anlatır. Şatoda yaşamak veya rüyada şatoda yaşadığını görmek kendinizi insanlardan soyutladığını ve korumaya gereksinim duyan bir ruh halinde olduğunuzu ifade eder.

“Rüyada Şato Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyamda şato gibi bir yerdeyim Ve bi koltuk var bir kız oturuyor ama en yakın arkadaşımmış (hiç tanımağım bir insan yüzü) ona bir şey anlatırken sevdiğim erkek kollarını kavuşturmuş hafifçe tebessüm ederek bizi dinliyor. Ben ona pek yüz vermiyorum. Sonra arkadaşım benim gitmem lazım diyor ve gidiyor. Bende koltuğa dizlerimi dikerek oturuyorum sonra sevdiğim erkek gelip yanıma oturuyor soğuk bir rüzgar esiyor mavi yünlü güzel bir battaniye çıkarıp üstümüze örtüyorum. tam birbirimize dönüp konuşacakken uyanıyorum.yorumlarsanız çok sevineceğim.

  2. Tarihi şato görmek
    Rüyamda tarihi bir şato üzerinde oturan kocama bütün şatonun üzerini kapatacak kadar büyük bir ejderha gördüm.

    1. Sinan selam, sayfada anlatıldığı gibi rüyada görülen şato şu anda doğru yolda olduğunu ve bu yolun sonunda başarı, güç, itibar gibi tüm hayallerine kavuşacağını simgelerken tüm şatonun üstünü kaplayacak kadar büyük ejderha ise aslında iyiye işaret olup, rakiplerini yenmek, içinde bulunduğun sıkıntıları aşmak için içinde büyük bir güç olduğunu anlatmaktadır. Lütfen bakınız ejderha rüya yorumu sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir