Rüyada Satranç Oynamak

Rüyada satranç oynamak neye işarettir?

Rüyada akıllı, değer verdiğim bir akrabamla satranç oynadığımı gördüm. Sonra metro istasyonuna gittik ve metrobüse bindik. Bunların anlamı nedir? 16, Erkek, Bekar, Öğrenci, idare eder.

Rüyada satranç oynamak tabiri

Rüyada satranç oyunu görmek karar vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gerektiğini anlatır. Bu rüya ayrıca iş veya aşk hayatınızdaki sorunları nasıl karşıladığınızı gösterir.

Rüyada satranç oynamak, satranç oynadığını görmek yolculuk yapmak veya fayda sağlamayan işler yapmak anlamına gelir. İş hayatında ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder. Oyunu kaybetmek, dert, sıkıntı, oyunu kazanmak ise, sıkıntıların üstesinden gelmek olarak yorumlanır. Rüyada satranç şampiyonası görmek, satranç turnuvası, satranç yarışması, bu rüya sizin birisi tarafında veya bir durum karşısında kandırılmış olduğunuzu belirtir, bu kişi çok kibar veya çok güvendiğiniz birisi olabilir manası taşır. Rüyada turnuvaya katılmak kendinizi kanıtlama gereksinimi duyduğunuza işaret etmektedir.

Rüyada metrobüse binmek, metrobüs ile gitmek, metrobüse bindiğini, metrobüs ile seyahat ettiğini görmek yeni bir kişisel projeye başlayacağınızı veya üzerinde çalışmakta olduğunuzu ve bu projeyi biran önce bitirmek istediğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir