Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Satranç Oynadığını Görmek

Rüyada satranç oynamak neye delalet eder?

Üç tane karışık rüya gördüm, ilkinde tanımadığım birini öldürüyordum ve o an baskasinin cenazesi var camide, camideki cenazeyle kendi öldürdüğüm kisiyi degistiriyorum ve insanlar benim öldürdüğüm kisiyi kendi cenazemiz diyerek defnediyor ama ben kacis yapmaya calisiyorum oradan.

İkinci ruyamda eski komşumuzu gördü,m o gecimini pazarda çocuk kıyafetleri satarak saglar, eskiden bende onunla giderdim, satis yapmasina yardim ederdim ama şu an o kişiyle gorusmuyoruz. Ruyamda kendimi onunla pazara çıkmış gordum, camdan yapilmis su bardağının kaybolduğunu fark ediyorum ve o bardağı arıyorum, sonra diyorum ki iki saattir aradim yok bu bardak ama bir anda su bardağı buluyorum, elime aldigimda tezgaha giderken düşürdüm bardağı ve bardağın sadece agiz kısmı kirildi.

Son rüyamda tanımadığım bir adamla satranç oynuyorum, o adam bana “son ana kadar iyi idin ama kaybettin” diyor ve satrançta kaybediyorum (gerçekte satranç oynamayı bilmem) Birde babam surekli ruyasinda benim bebekligimi goruyormus. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 25, Kadın, Dul, Çalışmıyor

Rüyada satranç oynadığını görmek yorumu

Rüyada adam öldürmek  gerçek yaşamda rüyayı gören kişiyi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum olduğunu gösterir ve bunlar karşısında öfkeyi kontrol etmeyi öğrenmek gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmek gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Camide ve mezarlıkta gelişen olaylar ise size öfke veren durum karşısında sakin davranamadığını ve hatalar yaptığınızı anlatmaktadır.

Rüyada eski komşuyu görmek gerçek yaşamınızda insanlarla tartışma yaşayacağınız bir dönem olarak yorumlanır, etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığını gösterir. Pazara çıkmak  reel yaşamda rüyayı gören kişinin henüz karşılanmamış bir takım ihtiyaçları olduğunu ve bunları yakında karşılayarak rahata ereceğini simgeler. Rüyada su bardağı görülmesi reel hayatınızda bir şeyi ispatlamanız beklendiğini simgeler. Bu genellikle duygusal anlamda olmaktadır yani iyi olduğunu göstermek, sıhhatli olduğunu kanıtlamak veya mutlu olduğunu ifade etmek gibi.

Rüyada tanımadığın biriyle satranç oynamak gereksiz bir yolculuk yapmak veya fayda sağlamayan işler yapmak anlamına gelir. İş hayatında ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder. Oyunu kaybetmek, dert, sıkıntı, oyunu kazanmak ise, sıkıntıların üstesinden gelmek olarak yorumlanır.

Babanızın rüyasında sizin bebekliğinizi görmesi aslında geçmişteki o daha az stresli, sevinçli, umut dolu günlere özlem duyduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir