Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Savaş Arabası Görmek

Rüyada savaş arabası görmek ne demektir?

Selam ben kara subayı olarak gördüm kendimi, birde savaş arabası var ben evleniyor muşum ama işim çıktı bir yere gittim, yüksek bir yerdi altımdan da karacı askerler geçiyorlar, tören var bana selam verdiler, çoğu atlayarak yola çıktılar bende merdivenlerden geçip aşağı indim, birkaç savaş arabası geçti, bende telefon edip “yolun karşı tarafına doğru gelin beni de alın” dedim ama geçerken çok güzel olan üstüm başım kirlendi, sonra yine tertemiz oldu savaş arabasına binip gittik , bu kadar, bunu bana yorumlarsanız sevinirim teşekkürler hoşça kalın.

Rüyada savaş arabası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada subay olmak, rüyanızda subay olduğunuzu görürseniz bunun manası uyanık hayatınızda yaptıklarınızın etrafınız tarafından daha çok beğenilmesini arzu ettiğinizi gösterir. Bu daha fazla saygınlık beklentisi olarak ta yorumlanır.

Rüyada savaş arabası görmek,  hayatınızdaki kontrolünüzü gözden geçirmeniz gerektiğini anlatır. Kendinizin veya başkasının savaş arabasından düştüğünü görmek başarısızlığa işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Savaş Arabası Görmek” için 2 yanıt

Rüyada savaşta olduğunu görmek
Sevgili hocam, ben rüyamda bir savaş ortasında olduğumuzu gördüm ve annem bu savaşta karşı düşman tarafından kaçırılıyordu. O sırada abim Ankara’dan yeni gelmişti. Ona söylemekte zorlanıyorduk ve en sonunda söyledim, rüya boyunca ağladım. Annemi bulamadık. Bunun anlamı nedir
Fatma, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Fatma merhaba,
Gördüğün rüya uyanık hayatında çevrende tanımlayamadığın, bilmediğin kimi tehlikeler hissettiğini ve bu yüzden gerginlik yaşadığını simgelemektedir. Bu gibi durumlarda öğretmen, anne veya baba ile bu korkuları paylaşmak büyük yarar getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir