Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Savaş Çıkması

Rüyada savaş çıktığını görmek neye işaret eder?

Öncelikle merhabalar, muhteşem bir site, doğruluğuna %100 inanıyorum ve bilgilerinizi de paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Rüyamda bir savaş çıktığını gördüm. Canlı canlı askerleri top tüfeği görmesem bile savaşın çıktığını ve yaşadığım evden ayrılmak zorunda olduğumuzu biliyordum. Ve bu yüzden ailecek evden alabileceğimizi aldık ve o sırada ben kitap toplamak için annemden bavul istedim ve kitapları toplayıp at arabası gibi bir araca yükledim ve yola çıktık.

O sırada arabanın hafifçe yoldan çıktığını ve onu tekrar yola soktuğumu hatırlıyorum. Ve çok enteresandır arabanın içine girdim ve yerde beyaz bir kağıt buldum, böyle sakızlardan çıkan fal kağıdı gibi bir şeydi, ne yazdığını okudum, içerisinde “Ankara’da 5 yıl sonra biriyle tanışacaksın” yazıyordu. Şu an yurt dışındayım ve Ankara’ya gitmem neredeyse imkansız. Sizce rüyada tarih sayı vb. işaretler görmeyi nasıl yorumlamak gerekir? Teşekkürler. Emine, 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, beklenti içerisinde

Rüyada savaş çıkması yorumu

Emine merhaba, sitemiz hakkındaki düşüncelerin için teşekkür ederim. Senin gibi aydın arkadaşları aramızda görmek ve sizlerden böyle yorumlar almak bizi mutlu ediyor. Çünkü sitemiz ve içeriği maalesef halkımızın çok büyük bir kısmı tarafından beğenilmiyor. Biz cennetten evler, bol bol huri, çok miktarda cariye, düşmandan elde edilecek ganimet, hiç alın teri dökmeden havadan yağacak para ya da bahçedeki çömlekten çıkacak altın vaat etmiyoruz ancak nedense halkımız tam aksine bunları istiyor. Çalışmadan para kazanmak toplumun iliklerine kadar işlemiş ve sonuç ortada. Her gün ölen – öldürülen bebek ve çocuklar, artık gazetelerde haber değeri taşımayan hırsızlık ve gasp olayları. Dikkat edin hırsızlık ve gasp olaylarını artık gazete ve televizyonlarda göremezsiniz, çünkü çok sıradan olaylar oldu. Bundan 15 gün önce biri bizim olmak üzere 2 gecede 4 araba çalındı. Özür dilerim fazla uzattım.

Gördüğün rüyanın özel kısımlarını mail ile göndereceğim, herkese açık kısmında ise; rüyada görülen sayı, tarih ve işaretler çok önemlidir ve onları iyi hatırlamak önemlidir.

Kağıdın beyaz olması bu mesajın aydınlık olduğunu göstermekte, “5 yıl sonra biriyle tanışacaksın” demesi hayatında önemli bir yer tutacak bir tanışmayı ifade etmektedir. Bana göre (rüyadaki diğer unsurlara bakarak ) bu tanışma evlilik – flört gibi değil, iş hayatı ya da senin ya da ailenin geleceği hakkında bir tanışmayı işaret etmekte. Belkide bir görev için Ankara’ya çağrılabilirsin.

“Rüyada Savaş Çıkması” için 3 yanıt

Bordo bereli hayranıyım. Rüyamda eski oturduğumuz lojmanda savaş çıktı biz lojmanda düşman bahçedeydi. Mola verildi düşmanın yanına yemek yemeye indik. Hainlik yaptılar lojmanı ele geçirdiler bizde bir şekilde kaçtık. Lojman bahçesinden çıkarken arkadaşlarım gelmedi ben koşarak kaçtım. Bitti.teşekkürler. 15, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Ali merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında çevrende gelişen çatışmaların sebebini anlamakta güçlük çektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda savaş çıkmış kapıya askerler gelmiş babamı almaya gelmişler, babam bana diyor ki annenler sana emanet bende ağlıyorum sevdiğim erkeği de askere alacaklar ona bir şey olursa ne yaparım diye sonra dışarıdan bomba sesleri falan geliyor ağlıyorum uyanıyorum korkmuş bir şekilde sanki dün akşamda aynı rüyayı görmüş gibi hissediyorum bide savaş başka ülkeyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir