Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek neye işaret eder?

İki ülke savaş yapıyorduk. Ben bizim ordudan biraz uzaklaştım, kendi başıma gittim. Sonra kumsal gibi bir yerdeydim. Karşıdan, uzaktan dağ arabası gibi bir şeyle bana doğru gelen bir düşman vardı. Ben gizlendim, beni geçti gitti. Sonra duvara çarptı ve durdu. Ben de yanına gittim, ona bıçağımı fırlattım ve tam göğsünden vurup öldürdüm. Belindeki silahı aldım. Bir merdiven vardı, onu çıktım.
Karşımda karşı ülkenin başkanını gördüm. Onu öldürürsek zaten savaşı kazanmış olacaktık. Arkası dönüktü. Silahla ateş ettim ıskaladım. Döndü o da ateş etti bir kaç el ama ıskaladı. Sonra bizim ülkeden bir kaç kişi yardıma geldi başkanımız dahil. Sonra bizim grubun ve karşı ülkenin başkanının mermileri bitti. Sadece bıçakla kaldık. Bizim başkanımız dedi ki, “onu kim öldürürse benim bu değerli siyah bıçağımı ona hediye edeceğim”. Ben “bana verin onu başkanım” dedim. Aldım o bıçağı ve düşmanın yanına gittim. Karnına sapladım bıçağı, çıkarttım bir daha sapladım. Sonra çıkarttım göğsüne sapladım öldü.

İsim / Takma isim : Salih
Cinsiyetiniz : Erkek
Yaşınız : 20
Medeni durumunuz : Sözlü
Şu anki ruh haliniz : Sevinçli
Rüyanızın konusu : Savaş
Anahtar kelimeler : Savaş, bıçak, silah, cinayet

Rüyada savaş görmek yorumu

Salih merhaba, gördüğün rüya hayırlı bir rüya olmayıp, kavga, karışıklık, öfke işaret etmektedir. İçindeki öfkeyi boşaltıp, daha sakin olma gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada savaş görmek konusunda bilgiler.

Rüyada savaş görmek 3 ayrı açıdan yorumlanır:
ülkeler arası savaş çıkması,
devletle halk arsı savaş Ülke içinde devletle halk arasında savaş meydana gelmesi
Halk savaşı kendi arasında savaş çıkması, iç savaş.

Savaş rüyaları bu üç şekle göre yorumlanır.

Rüyada Ülkeler – Devletler arasında savaş yapıldığını görmek ülkede fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgın bir hastalık meydana geleceğine ya da sel deprem gibi bir felaket çıkacağına işaret eder.

Rüyada Devlet ile halk arasında savaşlar rüyayı gören kişinin iç dünyasında kimi çatışmalar yaşadığını ya da bir duygusal mücadele içinde olduğunu simgeler.

Halkın kendi arasında savaş çıkması, iç savaş görmek Ülkede bir başıbozukluk, kaos yaşandığını ya da yaşanacağını ifade eden kötü bir rüyadır.

Rüyada cephe yani savaşta düşmanla karşı karşıya gelinen yer görmek gerçek hayatınızda yeni kimi sorunlarla karşılaşacağınızı ancak bunların yaşamdaki sıradan sıkıntılar olduğunu simgeler. Rüyada cephede olmak, cephede olduğunu, cephede savaştığını görmek çevrenizde başarılarınızı kıskananlar olduğunu özellikle dostunuz gibi görünüp sizi arkadan vurmak isteyenler karşı uyanık olmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada savaşmak rüya sahibi insanın gerçek yaşamında yeteri kadar iddialı olmadığını gösterir ve düşmanla savaştığını görmek aynı zamanda kişinin hedeflerine varmak için gerekirse mücadele etmeye, kavga yapmaya, savaşmaya hazır olması gerektiğini ifade eder.

Rüyada savaş için askerlerin toplandığını görmek gerçek yaşamda aşırı agresif duygular yaşadığınız bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu ve sinirli olma halinden hemen çıkmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada savaşmak, savaştığını görmek, uyanık hayatınızda yeteri kadar iddialı olmadığınızı, hedeflerinize ulaşmak için gerekirse mücadeleye, kavgaya hazır olmak gerektiğini simgeler. Rüyada askerin birbirleri ile savaştığını görmek üstün gelenin yenileceğine işarettir. Rüyada İki tarafın savaş sırasında birbirlerine karıştığını görmek herkese hayır geleceğine işarettir. Rüyada düşmanla savaşan kişinin dinine hizmete, ana babasına yardım edeceğini gösterir. Rüyada İnsanın kendisinin savaşta düşman tarafında olduğunu görmesi, İslamiyetten uzaklaştığına, yahut dine karşı geldiğine, yahut üzerine itaati gerekene karşı itaatsizlik ettiğine, yahut namazını terk ettiğine delalet eder.

“Rüyada Savaş Görmek” için 7 yanıt

ben rüyamda vietnama karşı savaş gördüm rüyamda arsavşa gidecek diğer arkadaşıma sordum bu ne savaşı dedim vietnam dedi arbaya bindirildik sonrasında uyanmışım

ruyamda suriyeli mualifler turkiyeye siginnmaya calisiyor bizimkilerde mevcut fazla oldugu İcİn geri sizdirmaya calİyor oldugunu gordum. yorumlariniz İcİn sagolun

Rüyamda türkiyenin işgal edildiğini gördüm.Kapıya gelip kilide ateş edip içeriye girdiklerini gördüm ve tam o anda uyandım uçaklar felan üzerimizden geçiyordu yorumlarsanız sevinirim

Merhaba ben ruyamda bir yeri fethetmeye gittigimizi gørdum, dusmanlara karsi yenildik ve herkes bombalandi, ama bana karsi atilan bomba patlamadi ve ben kacmayi basardim, bu neye isarettir? Saygilar

Rüyamda Alman askerlerinin derme çatma evlerimizin üzerinde uçaklarla bizi öldürmek amacıyla ateş açtıklarını, herkesin kendini ve küçük çocuklarını korumaya çalıştıklarını, bir ara kendimi dışarı atmış onlardan kaçarak ve saklanarak korunmaya çalıştığımı gördüm, gerçek gibiydi, sonra bir bayanın yanında çalışmaya başlıyorum, ikinci gün gittiğimde kadının daire numarasını unutmuşum, rastgele bir kapı ziline basıyorum ancak evde kimse yokmuş, o arada bekar bir adamın evine giriyorum ve onunla ilişkiye giriyorum, yorumunuzu bekliyorum tsk.ler

AsSelamun Aleykum. Men yuxuda Qiyametin elametlerin gordum. Kecen il gorende ele dehwetli idiki.Hemd olsun ALLAHa. Yuxuda qiwqirirdimki qiymet geldi.bes men hicabda deylem.sora yuxuda tovbe eledim namaz qildim. Hicab taxdim. Gece oyandim dehwet qorxurdum. Hec neyi duwunmeden hicab geyindim. Amma dunen yuxuda goruremki Turkiyede bir mesciddi.hundur.coxlu pillekenlerle ora cixdim. Bugunse goruremki semanin ortasinda Mescid var.qardawimla ucaraq orda Azan oxuyurduq.amma yalniz Kelimeyi Wehadet hissesin dedik.sora gordumki.Qiyametdi. Mesihid Deccal var. Her yere ucur. Qacir arxamizca bizde gizlenirik.qacib torpagin altinda gizlendik dedilerki cixin burdan.dedimki oz ozme Qiyametdi bu. Qurandan ayeler oxuyuram: goy yarilacagi. Yer parcalanacagi zaman. Tez qacdim.gorrem her yer parcalanir. Sora Yecuc ve Mecucu gordum.vuruwma idi.cawib qalmiwdim. Sora goruremki qiyanetin elameti olan o dehwetli heyvan da cixdi. Sora Musa( a.s) ve Isa( a.s) gordum. Vuruwma bawladi. Balaca qilinclarla vuruwduq.mende vuruwurdum.elimde balaca qilinc Yecuc ve Mecuc tayfasinan vuruwurduq. Yalniz Qarinlarinin alt hissesinden vuranda olurduler . Sonda qalib geldik. Cox maraqlidiki nedi bu yuxular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir