Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Rüyada savaş uçağı görmek neye işarettir?

24 yasinda, evli,1 çocuk annesiyim. Rüyamda bir savas uçağına biniyorum, uçagin 4 kapisi var hepside açik, ruyamda korku içindeyim kapilari kapatmaya ugrasiyorum, sonra dugme’yi bulup kapilari kapatiyorum, yanimda bir kaç kisi var yanimda duran, ruyamda onlara yakinlik hissediyorum ama gerçek hayatta tanimiyorum.
Sonra uçagi çalistirip havalanmaya basliyoruz ama herseyi gerçekmis gibi hissediyorum, gaz, fren, kalkis pedalini kullaniyorum. Uçarken deniz ve kopru uzerinden geçiyorum sonra bir havalimanina iniyorum.

Rüyada savaş uçağı görmek neye yorumlanır?

Rüyada savaş uçağı görmek isteyerek hayatınızda değişiklik yapacaksınız demektir. Sıra dışı deneyimler yaşayacaksınız anlamına gelir.

Rüyada savaş uçağı kullanmak, kullandığını görmek, Şans size gülmeye başlayacak. Sürprizlere şaşırıp mutlu olacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada savaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Savaş Uçağı Görmek” için 2 yanıt

Herkeserüyamda vampirler görüyorum ailemden birileri oluyor, hatta annem oluyor ben hayretler icinde olanları seyrederken havada uçaklar görüyorum pespese gidiyorlar ama o kadar hizlilarki hayretler icinde kaliyorum hatta biri ordan bana hirvatistanla savaşa gidiyor o uçaklar diyor . Lütfen bir yorum yaparsanız çok sevinirim

Rüyamda gece karanlığında düşman savaş uçakları ülkemize saldırıyor, bizim uçaklarda onlara karşılık veriyor, kısa sürede hepsini yok ediyorlar, gökyüzünün bir kısımını sapsarı bir bulut gibi bir duman kaplıyor…
saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir