Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada savaşa gitmek neye işaret eder?

Rüyamda savaşa gidiyordum. Savaşta tanımadığım bir kaç kişiyle en önde ben varım, bize tuzak kurulduğunu uzaktan görüyorum. Düşman ordularının az bir kısmı yere yatıyor, yanımda bir kaç kişiyle gidiyorum, kılıçlarının hepsini alıyorum. İçlerinden bir tanesi diğerlerinden büyük ama plastikten yapılmış kılıç, onu alıyorum.

Düşmanların hala yukarıda yerde yatarak    gizlendiklerini biliyorum. Onları göremiyorum sadece bir düşmanla konuşuyorum, o da beni kandırmaya çalışıyor ama kandıramıyor. Bu rüyanın manası nedir? 21, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada savaşa gittiğini görmek yorumu

İhsan merhaba,

Rüyada savaş görmek hiç makbul bir rüya değildir, gerçek hayatta çatışma, kavga, fitne, dedikoduyu simgeler. Rüyada savaşa katılmak, savaşmak, reel hayatınızda yeteri kadar iddialı olmadığını, hedeflerine varmak için gerekirse mücadele etmeye, kavga yapmaya hazır olmak gerektiğini temsil eder.

Rüyanın en ilgi çeken kısmı düşmanından aldığın plastik kılıçtır. Rüyada kılıç görülmesi, geleceğiniz ile ilgili planları gerçekleştirmek için harekete geçeceğine işaret eder. Kılıcın plastikten olması bu planları gerçekleştirirken önünde alternatif olduğunu, tek bir şeye, yola veya metoda bağlı olmadığını gösterir.

Seni kandırmaya çalışan düşman, gerçek hayatında yaşamakta olduğun bir yetersizlik duygusunu simgeliyor, kendini bir konuda yetersiz, o işi yapamaz gibi görüyor olabilirsin. Ancak düşmanın seni kandırmaması bu düşüncenin yanlış olduğunu gösterir.

“Rüyada Savaşa Gitmek” için 2 yanıt

Selam arkadaşlar dün gece rüyamda cok değişik bir şey gördüm.Rüyamda bir kızla tanıştım çıkmaya başladık sonra savaş çıkmış ve ben savaşa gittim 1 hafta boyunca kız arkadaşımla görüşemedim savaş bitince telefon ile aradığımda hastayım dedi kanser hastası evine gittim ve yatıyordu durmadan bende msj atıyordum her şey düzelecek diye yine eskisi gibi olacağız. Kız arkadaşım msj attı ve ben ölüyorum gibi şeyler yazdı burasını tam hatırlamıyorum eski iş yerime gitmişim kızın annesi babası gelmiş ve yatak alacaklardı orada yatak satılmıyordu ve bizim patrona ilacı kestik demişler üzüntülü bir şekilde.Not:Gördüğüm kız eskiden bizim okuldaydı ona karşı hislerim vardı birde arkadaşı vardı birbirlerine çok benziyorlardı bugün o kızın arkadaşına arkadaşlık isteği yolladım ve dikkatli olsun deyecem 3 ay sonrada askerliğim var.Lütfen bu ne anlama geliyor söyler misiniz çok kötü oldum .

Rüyamda büyük bir savaş çıktığını, İtalya’nın Sicilya adasını İngiliz ve Fransızlar tarafından işgal edilmişti.Türkiye devleti de beni Sicilya cephesine paşa tayin etti . Savaşta ben İngilizlerin elinden 1 Fransızların elinden 2 kale kurtardım. Ardından okula gittim. Tören vardı tören olurken birden yağmur başladı. Sonra bir kadın bana doğru yaklaştı tam göz göze geldiğimizde uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir