Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüyada savaştığını görmek ne demektir?

Selamı Aleyküm; Ben rüyamda birkaç kişi ile savaşıyordum, sonra ırmağa atlayıp bir şekilde onlardan kurtuldum, daha sonra akşam vaktinde bir mahallede oturuyorum ve bizim şirketten selahattin abiyi gördüm, benim otogara gitmem gerekiyordu ve Selahattin abi yolumun yarısına kadar gidiyordu, bende ona eşlik etmek istedim. İşte mesaiye kaldığını ve yeni işin bittiğini söyledi, bir müddet ilerledikten sonra 6. hissim birden beni aşağı eğdirdi ve bir paranın olduğu hissiyle yerden bir kağıt aldım, direk temizleyip düzelterek Selahattin abiye verdim ve “inşallah senin hakkındır abi” dedim, verdikten sonra gördüm 10 tl di.

Biraz daha ilerledikten sonra tekrardan oldu ve bu sefer iki kağıt aldım 5 tl den selahattin abiye baktım gülümsedi. Sonra yine egildim, yine egildim ve konuşurken selahattin abi sokağı döndü bende “abi dur” deyip hemen köşeye geldiğimde onun gittiğini fark ettim, kayboldu birden. Sonra baktım ortalıkta bir kalabalık var elime baktım elim 5 tl lerle dolmuş onları cebime koydum ve karşıdaki parka ilerledim. Gençlerin olduğu bölüme gittim orada birisi “şu yer senin isteyeceğin kızın evi değil mi” dedi bana, bir şey diyemedim tanımıyordum. Birisinin orada işinin olduğunu ve istemeyi biraz ertelememi rica etti, bende “olur” dedim ama mevzuyu bilmiyordum.

Sonra birden evde buldum kendimi sabah ezanı okunuyordu. Sanki rüyamın için de rüya görmüş gibiydim. Çünkü kalktığım mutluydum “Allah ım her şeyin hayırlısı sendendir” dedim ve abdest almak üzere terastan evin içine girdim, birden bir baktım giriş kapısının kapı tutacak kısımları kırılmış sanki eve hırsız girmiş gibiydi, lambalar yanmadı, birden dilim tutulacak gibi oldu dedim “Allah ım o paralar haram mıydı halbuki haram bir şey almadım hep uzak durdum” gibi düşünceler bana hasıl olmaya başlayınca birden gerçekten sabah ezanı okundu, kalktım besmele çektim ve “her şeyin hayırlısı Allah tan” dedim ve abdestimi alıp namaz kıldım Hamd olsun.

Acaba bu rüya neydi, bildiklerinizi paylaşırsanız pek sevinirim hayırlı pazarlar olsun. Acer’in rüyası. Rüyanın ana unsurları: savaşmak, ırmağa atlamak, para bulmak, sabah ezanı, haram para.

Rüyada savaştığını görmek nasıl yorumlanır?

Acer merhaba,

Rüyanız, gerçeklemesi mümkün, değerli rüyalar olup, manevi yönden önemli mesajlar vermektedir.

Rüyanızın ilk bölümü bir kafa karışıklığı yaşadığınızı göstermektedir. Savaşmak, ırmağa atlamak ve aniden farklı bir mekanda olmak bunu işaret etmektedir. Ancak yakında bu karışıklık sona erip hayatınıza normal şekilde devam edeceksiniz.

Gördüğünüz rüya, hayatınızda her zaman huzurlu, mutlu olmak için helalden uzaklaşmamanı tekrardan hatırlatan anlam taşımaktadır. Önünüze birçok fırsat geleceğini, bu fırsatlardan size huzur, mutluluk getirecek, helal olanlarını değerlendirmenizi önermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada savaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir