Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sayfa Görmek

Rüyada sayfa görmek ne demektir?

Rüyamda liseye gittiğimi gördüm ancak gerçekte ben liseyi bitireli 15 seneyi geçti. Rüyamda en yakın arkadaşıma çok kızıyordum çünkü benden emanet adlığı bir defterin tüm boş sayfalarına saçma sapan resimler karalamıştı. Ben “bu defter bana lazım, sayfalara yazacak tonla ödevim vardı” diye sitem ediyordum. Bu neye işaret?

Rüyada sayfa görmek yorumu

Buse selam, öncelikle söylemeliyim ki bu rüyanın en önemli unsuru mezun olduğu halde okula gittiğini görmektir ki bu rüyayı gören kişinin reel hayatında önemli bir gelişim ya da değişim içinde olduğunu gösterir ve bu durum aynı zamanda kişinin elde ettiği bu ilerlemenin farkında olmadığını anlatır, bakınız rüyada okul görmek analizi. Rüyada yakın bir arkadaşı görmek hayırlı bir rüya olup, rüyayı gören kişinin yaptığı veya yapacağı bir işte başarılı olacağına delalet eder. Bakınız yakın arkadaş rüya tabiri sayfası. Rüyada birine kızdığını görmek rüya sahibi kimsenin kafasındaki bir şeyin onu rahatsız ettiğini ve bu şeyi nasıl çözeceğini bilmediğini ifade eder. Bakınız rüyada kızmak sayfası.

Rüyada görülen sayfaların neye veya nereye ait olmasına göre anlamı değişir ve rüyada Kuran sayfası görmek, kitap sayfası görmek gibi durumların önemli anlamlar vardır, ilgili rüya tabiri sayfası incelenmelidir. Buna karşılık genel anlamda rüyada sayfa görmek rüyayı gören rüya sahibinin yaptığı bazı hataların farkına varacağına, bunlardan bir pişman yaşayacağına işaret eder. Sayfayı okumak anıların etkisinden kurtulamadığını ifade eder. Rüyada boş bir sayfayı karaladığını görmek, sayfa karalamak kişinin hala geçmiş duygu ve anılarla yaşadığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir